تاریخ انتشار :جمعه ۳ مهر ۹۴.::. ساعت : ۱۰:۵۴ ب.ظ

   439 بازدید

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه فاز اول طرح رتبه‌بندی در سال‌های 94 و 95 اجرا می‌شود گفت: سال 96 بر اساس سند تحول، فاز دوم طرح رتبه بندی اجرا می‌شود که امیدواریم در آن زمان شاهد تحولات بیشتری در حقوق فرهنگیان باشیم.

جوان پرس : وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه فاز اول طرح رتبه‌بندی در سال‌های ۹۴ و ۹۵ اجرا می‌شود گفت: سال ۹۶ بر اساس سند تحول، فاز دوم طرح رتبه بندی اجرا می‌شود که امیدواریم در آن زمان شاهد تحولات بیشتری در حقوق فرهنگیان باشیم.

علی اصغر فانی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره طرح رتبه بندی معلمان اظهار کرد: این طرح پس از تصویب در هیات وزیران مراحلی را طی و شاخصه‌های آن چندی پیش از سوی شورای توسعه مصوب شد.

وی افزود: از شورای توسعه اجازه گرفتیم به جای اعمال همه شاخص‌ها، سه، چهار شاخص را مبنا قرار دهیم تا بتوانیم احکام را زودتر صادر کنیم.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه اکنون احکام رتبه بندی در حال صدور است عنوان کرد: زودتر از پایان مهر این امر به اتمام می رسد و تاثیر خود را در حقوق فرهنگیان خواهد گذاشت.

فانی افزود: رتبه بندی دو هدف دارد، نخست افزایش شایستگی‌ها و مهارت‌های حرفه‌ای است و به تبع آن افزایش حقوق اتفاق می‌افتد. وقتی همکار ما بداند بر اساس یکسری شاخص‌ها ارزیابی می‌شوند، تلاش می‌کند که آن مهارت‌ها را کسب کند.

وی با اشاره به اینکه طرح رتبه بندی برنامه موکد سند تحول بنیادین است گفت: مرحله اول طرح رتبه بندی در سال‌های ۹۴ و ۹۵ اجرا می‌شود. دولت برای سال ۹۴، ۱۳۵۰ میلیارد تومان و برای سال آینده هم ۳۵۰۰ میلیارد تومان در نظر گرفته است. بنا براین دو سال ۹۴ و ۹۵ اجرای فاز اول طرح رتبه بندی است.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: سال ۹۶ بر اساس سند تحول، فاز دوم طرح رتبه بندی اجرا می شود که امیدواریم در آن زمان شاهد تحولات بیشتری در حقوق فرهنگیان باشیم.

 

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 76275
یک دیدگاه

  1. علی گفت:

    لاف‌وگزاف‌است

دیدگاه خود را به ما بگویید.