تاریخ انتشار :یکشنبه ۵ آذر ۹۶.::. ساعت : ۱۱:۰۰ ق.ظ

   402 بازدید

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت : امسال واحدهای نانوایی آذربایجان‌غربی ملزم‌ به دوگانه سوز کردن و داشتن موتور برق اضطراری در نانوایی‌های جدیدالتاسیس شدند.

جوان پرس : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت : امسال واحدهای نانوایی آذربایجان‌غربی ملزم‌ به دوگانه سوز کردن و داشتن موتور برق اضطراری در نانوایی‌های جدیدالتاسیس شدند.

به نقل از سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی، جعفرصادق اسکندری با اشاره به میزان فراوانی انواع نانوایی در کل استان اظهار کرد: هم اکنون تعداد کل واحدهای نان حجمی و نیمه حجمی در آذربایجان‌غربی ۳۸ واحد است که بیشترین آن در ارومیه با ۱۹ واحد است.

وی با بیان اینکه از کل واحدهای نانوایی ۶۸ درصد در مناطق شهری و ۳۲ درصد در مناطق روستایی است، اظهارداشت: هم اکنون تعداد واحدهای نانوایی سطح استان چهار هزار و ۱۶۰ واحد است که ۵۹ درصد آنها لواش دوار هستند.

اسکندری اضافه کرد: علاوه بر آن ۵۴۶ واحد و معادل ۱۳ درصد نانوایی‌های آذربایجان‌غربی را نان روغنی و ۱۱ درصد نیز واحدهای بربری ساده تشکیل می‌دهند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی: گفت از سوی دیگر امسال بازنگری ضوابط داخلی رسته‌های نانوایان برای الزام به دوگانه سوز کردن و داشتن موتور برق اضطراری نانوایان جدیدالتاسیس و پروانه‌های کسب تمدیدی انجام شد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 109645
دیدگاه خود را به ما بگویید.