تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۲ آذر ۹۶.::. ساعت : ۱۰:۳۰ ق.ظ

   166 بازدید

سفر کتاب‌های منتخب کمیته بررسی و انتخاب کتاب سال ۹۵ در حوزه کودک و نوجوان به کانون پرورش فکری استان آذربایجان‌غربی آغاز شد.

جوان پرس : سفر کتاب‌های منتخب کمیته بررسی و انتخاب کتاب سال ۹۵ در حوزه کودک و نوجوان به کانون پرورش فکری استان آذربایجان‌غربی آغاز شد.


۲۳۰ عنوان کتاب انتخاب شده توسط کمیته بررسی و انتخاب کتاب سال ۹۵ در حوزه کودک و نوجوان سفر خود به استان آذربایجان‌غربی را از ۱۱ آذر ۹۶ آغاز کرد.

بر اساس این برنامه، کتاب‌های ارسال شده از طرف اداره کل آفرینش‌های ادبی و هنری کانون کشور ، از تاریخ ۱۱ آذر تا ۲۰ دی ماه ۹۶ در مراکز مختلف کانون پرورش فکری استان در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

این نمایشگاه از ۱۱ تا ۱۶ آذر در کانون شماره ۳ ارومیه ، ۱۸ تا ۲۵ آذر در کانون شماره یک ارومیه ، از ۲۶ آذر تا ۲ دی در مجتمع شهید رسول فرخی ارومیه دایر است.

همچنین این کتاب‌ها از ۳ تا ۱۰ دی در کانون شهرستان خوی، و ۱۱ تا ۲۰ دی در کانون شماره ۲ مهاباد در معرض دید عموم قرار گرفته است.

دعوت از نویسندگان و شاعران استانی از برنامه‌هایی است که در حاشیه این سفر و در کنار نمایشگاه‌ها در مراکز کانون اجرا خواهد شد.
Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 109857
دیدگاه خود را به ما بگویید.