تاریخ انتشار :سه شنبه 12 سپتامبر 17.::. ساعت : 8:45 ق.ظ

   114 بازدید

افتتاح
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: باید محتوای بازی های رایانه ای کنترل شود.

جوان پرس : مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: باید محتوای بازی های رایانه ای کنترل شود.

 حجت الاسلام محمدباقر کریمی در افتتاحیه نمایشگاه بازی های رایانه ای که با حضور نماينده ولي فقيه در استان و  معاون سياسي استاندار ، نماينده مردم اروميه در مجلس ، مسئولان و مديران شهرستاني در مجتمع فرهنگی هنری شمس ارومیه برگزار شد در خصوص اهمیت بازی های رایانه ای بیان کرد: اوقاتی که جوانان و نوجوانان امروزه به بازی های رایانه ای سپری می کنند بسیار زیاد است که باید زمان و محتوی این بازی ها کنترل شود.

وی تصریح کرد: اولین نمایشگاه بازی های رایانه ای در آذربایجان غربی به منظور آشنایی جوانان با بازی های رایانه ای  از 20 شهریور آغاز و تا 24 شهریور ماه در ارومیه تداوم دارد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی ادامه داد: 15 هزار بازی رایگان در این نمایشگاه برای جوانان عرضه می شود و تا 50 درصد تخفیف برای خرید کنسول های بازی در این نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

حجت الاسلام کریمی افزود: با توجه به این که محتوی این بازی می توانند مخرب باشند تاثیرات سویی بر شخصیت نوجوانان داشته باشند باید توسط نهاد های مربوطه کنترل شوند.

وی در خصوص بنیاد ملی بازی های رایانه ای تاکید کرد: این بنیاد بنا به توجه ویژه مقام معظم رهبری به بخش فضای مجازی تنها بنیادی است که توسط دستور ایشان تاسیس شده است.

حجت الاسلام کریمی در خصوص اقدامات بنیاد بازی های رایانه ای تصریح کرد: 220 بازی توسط این مرکز تولید شده و همچنین بالغ بر 3 هزار بازی خارجی توسط این مرکز کنترل شده و در اختیار نوجوانان کشور قرار می گیرد.

Print Friendly
کدخبر : 107543
یک دیدگاه

  1. اورموی مسلمان says:

    کشک بازی است!!!الان هر بچه و پیرمردی با گوشی خود هزاران کار خوب را تماشا می کنند و کاری به دبدبه وکبکبه ارشاد را ندارند!!!عصر سی دی و دی وی دی و رایانه و دیجیتال ،حجری شده اند و بعبارتی منسوخ شده اند!!!حیف به بیت المال!!!!

دیدگاه خود را به ما بگویید.