تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۳ شهریور ۹۷.::. ساعت : ۱۱:۰۰ ق.ظ

   491 بازدید

سليماني با تاکید بر اینکه در منطقه آزاد ماکو زیرساخت های مناسبی برای سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران وجود دارد گفت: علاوه بر آن، هاب انرژی و خط انتقال گاز نیز وجود داشته و هم سرمایه‌گذاری‌های مناسبی در تامین برق و نیرو در آن رخ داده است.

جوان پرس : مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو با تاکید بر اینکه در منطقه آزاد ماکو زیرساخت های مناسبی برای سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران وجود دارد گفت: علاوه بر آن، هاب انرژی و خط انتقال گاز نیز وجود داشته و هم سرمایه‌گذاری‌های مناسبی در تامین برق و نیرو در آن رخ داده است.

غلامرضا سلیمانی با اشاره به مهمترین امتیازها و مزیت‌های منطقه آزاد ماکو برای سرمایه‌گذاران خارجی اظهار کرد: مهمترین مزیت منطقه آزاد ماکو، موقعیت جغرافیایی آن است.

وی افزود: چون، هم مرز مشترک زمینی ایران با اروپا بوده و هم نقطه کریدور اتصال شرق و غرب و شمال و جنوب است و از سوی دیگر از امتیارات آن، ۲۰ سال معافیت قانونی از حقوق گمرکی است.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو بیان کرد: همچنین از مزیت‌های آن، ورود ماشین آلات و فناوری و قطعات یدکی و نیز قانون کار در منطقه آزاد ماکو بوده که دارای حکمرانی واحدی است.

وی با تاکید بر اینکه در منطقه آزاد ماکو زیرساخت های مناسبی برای سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران وجود دارد تصریح کرد: علاوه بر آن، هاب انرژی و خط انتقال گاز نیز وجود داشته و هم سرمایه‌گذاری‌های مناسبی در تامین برق و نیرو رخ داده و به واسطه وجود آب، کشاورزی نیز در آن رونق دارد.

سلیمانی گفت: این مزیت‌ها در کنار فناوری و برندهای جهانی، می‌تواند یک تولید رقابتی برای هر سرمایه‌گذار در جهان باشد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 117044
دیدگاه خود را به ما بگویید.