تاریخ انتشار :سه شنبه 11 سپتامبر 12.::. ساعت : 10:14 ق.ظ

   841 بازدید

mohabatkhah1

واقعا این مردم چه تقصیری دارند؟ شما خودت به جای ما مردم!

در سانحه رانندگی جاده تکاب – بیجار  دو نفر کشته و یک تن به شدت مجروح شد

به گزارش جوان به نقل از فاش آنلاین در این حادثه که عصر یکشنبه  ۱۹ شهریور حدود ساعت 18 در ابتدای جاده خروجی تکاب به سمت بیجار  روی داد خودروی ریو با برخورد به خودرو وانت وازگون شد و یک نفر از سرنشینانش جان باخت و خودروی وانت بار نیز واژگون و سپس منفجر شد و راننده اش در حریق سوخت و جان باخت.

به گفته شاهدان عینی این حادثه زمانی اتفاق افتاد که خودرو وانت بار قصد داشت از عرض جاده کم عرض! دور بزند که با خودروی ریو که از مقابل می آمد برخورد کرد.

این حادثه در این هفته چهارمین حادثه ای بود که فقط در یک هفته اخیر در شهر تکاب روی داده است و در اثر این سوانح متاسفانه هشت نفر جان باخته اند.

گفتنی است که تکاب نا ایمن ترین جاده های کشور را دارد

خبر مرتبط: این شانه ها فاقد مسئولیت اند! + تصاویر

Print Friendly
کدخبر : 7669
3 دیدگاه

 1. قره یاخا says:

  نکنه مصدومان خدای نکرده از آشنایان هستند!؟ آخه سالهاست جاده اورمیه مهاباد-میاندواب- تکاب… مفت مفت مصدوم وعلیل وکشته میدهد شما تا حالا کجابودی!
  تو دیگه مگر خواب ریاست راببینی!
  این انتقاد نیست تخریبه! تو یا کمونیستیٰ یا عامل مستقیم استکبار غرب یا از عوامل جناح مقابل دولت ویا قصد آشوب داری! در این برهه از زمان که زلزله زده ها در مرکز ثقل جهان اسلام ممکن است یخ بزنندویا مردم از گرسنگی تلف شوند وگرانی فقط بدست عوامل امریکا مردم را به تنگ آورده مثلا دولت چیکار کنه نکنه میخوای همین فردا جاده براتون بزنه!؟ آسیاب بنوبت داداش! من در جریانم جناب استاندار تازه گرم شده داره با فرضیه حق آب دریاچه با این و ان دست وپنجه نرم میکنه همینکه فرضیه دریاچه به قضیه تبدیل شد مطمئن باش فرضیه جاده های خطرناک را هم می بافد.

 2. قره یاخا says:

  ضمنا قضیه فرضیه یا فرضیه های اثباتی هستند
  در واقع هر فرضیه ای که فرمولویزه ارائه شود و جریان آن اثبات گردد میشود خلاصه یک پایان نامه یا تز ! یا همان قضیه مثلا فرضیه افزایش قیمت دلار که با حساب دو دوتا میشه ناتوانی مدیریت اقتصادی یک کشور .

دیدگاه خود را به ما بگویید.