تاریخ انتشار :دوشنبه 12 ژوئن 17.::. ساعت : 4:30 ب.ظ

   178 بازدید

این صدا و سیما ، نیازمند آموزش برای مدیریت بحران است. اینکه مردم فرق رفتار و واکنش هنگام "معرکه گیری" و " اقدام تروریستی" را نمی دانند ، ضعف مفرط صدا و سیما به عنوان تریبون اصلی نظام تلقی می گردد.

جوان پرس : احمد جعفری چمازکتی  * : این صدا و سیما ، نیازمند آموزش برای مدیریت بحران است. اینکه مردم فرق رفتار و واکنش هنگام “معرکه گیری” و ” اقدام تروریستی” را نمی دانند ، ضعف مفرط صدا و سیما به عنوان تریبون اصلی نظام تلقی می گردد.

 این برای اولین بار نبود که تروریسم از ملت ایران قربانی می گرفت. حمله تروریستی به حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی و مجلس ، آخرین تلاش تروریست ها نیز، برای ضربه زدن به ملت ایران نخواهد بود.این داستان دنباله دار است.

از روزهای اول پیروزی انقلاب تا امروز، از غائله گنبد تا کردستان ، تا خوزستان و از شهید بهشتی تا رجایی و باهنر و تا … همه و همه اقدامات تروریستی علیه ملت ایران بود .

تا ایران اسلامی و ارزش های انقلابی هست، تروریسم هم هست ، پس باید یاد بگیریم همجوار با هیولای تروریسم زندگی کنیم اما هزینه اقدامات تروریستی در ایران را بالا ببریم.

سه ضلع مثلث امنیت داخلی، شامل مردم، رسانه ملی و نیروهای امنیتی است.

مردم باید در مواجهه با اقدامات تروریستی بیاموزند که چگونه واکنش نشان دهند و این وظیفه صداو سیما به عنوان رسانه ملی است که مردم را در حین بحران و پس از آن راهبری کند.

نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی نیز در زمان مقتضی پاسخ اقدامات تروریستی را سخت و خشن و در ابعاد بزرگتری می دهند تا هزینه اقدامات تروریستی در ایران بالا رفته و چتر امنیتی بر کشور گسترده تر  شود.

آنچه واضح و مبرهن است و مردم ایران نیز به خوبی بر آن واقفند ، صلابت نیروهای امنیتی است. آنچه باقی می ماند، آموزش مردم و صدا و سیما است.

این صدا و سیما ، نیازمند آموزش برای مدیریت بحران است. اینکه مردم فرق رفتار و واکنش هنگام “معرکه گیری” و ” اقدام تروریستی” را نمی دانند ، ضعف مفرط صدا و سیما به عنوان تریبون اصلی نظام تلقی می گردد.

با توجه به وضعیت منطقه ای و فرامنطقه ای و جایگاه ایران در معادلات بین المللی، شایسته است صدا و سیمای جمهوری اسلامی، هر چه زودتر بیاموزد و آموخته های خود را به مردم منتقل کند، که وقت تنگ است.

  • وبلاگ شخصی
Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 105109
دیدگاه خود را به ما بگویید.