تاریخ انتشار :شنبه ۲۰ آبان ۹۶.::. ساعت : ۱۰:۰۰ ق.ظ

   185 بازدید

قریشی : برخی مواقع تولیدکنندگان به سبب سود اندک اقدام به کارهای نامتعارف می‌کنند که کار بسیار ناشایست است و فردی که سبب آسیب رساندن به مردم شود باید در قیامت پاسخگوی فرد مورد نظر و خداوند متعال باشد.

جوان پرس  : نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان غربی گفت: به جرات می‌توان گفت تاکنون هیچ حرکت بزرگی همانند پیاده‌روی اربعین در دنیا وجود نداشته و در این موضوع عدو با اقدامات پلید خود سبب خیر شده است.

 حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید مهدی قریشی امروز در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه ارومیه با دعوت مردم و خود به رعایت تقوای الهی و دوری از محرمات الهی اظهار داشت: دشمنان و مستکبران در نظر داشتند نام و یاد اهل‌بیت (ع) را از بین برند که خوشبختانه در همه حال شکست خورده و خواهند خورد.

قریشی با اشاره به مباحث امروز کشور یمن تصریح کرد: حکام ظالم عربستان چندین سال است که ملت مظلوم لبنان را مورد حملات نظامی قرار داده‌اند و روز به روز رفته این مشکلات را افزایش می‌دهند و در این میان بر ما وظیفه است به اندازه توان خود به آنان کمک کنیم.

وی با اشاره به حادثه تروریستی علیه مرزبانان شهرستان چالدران در عصر روز جمعه گذشته تأکید کرد: اخیراً گروه‌های تروریستی هشت نفر را در این منطقه به شهادت رساندند و دشمنان فکر می‌کنند به این وسیله می‌توانند نظام را از ادامه حیات بازدارند ولی باید بدانند هر چقدر شهدا افزایش یابند عزم و اراده ملت افزایش می‌یابد.

امام جمعه ارومیه گفت: خداوند متعال در قرآن کریم به ثبت تمامی اعمال و اثرات آنان اشاره کرده است و در روز قیامت به این موضوع رسیدگی می‌شود و امروز مسئله‌ای که بسیار نگران کننده است مربوط به سلامت و مواد غذایی است که افزودنی‌های غیرمجاز به آنان اضافه می‌شود.

وی یادآور شد: برخی مواقع تولیدکنندگان به سبب سود اندک اقدام به کارهای نامتعارف می‌کنند که کار بسیار ناشایست است و فردی که سبب آسیب رساندن به مردم شود باید در قیامت پاسخگوی فرد مورد نظر و خداوند متعال باشد.

محمدمهدی شهریاری استاندار تازه منصوب شده آذربایجان غربی برای نخستین بار در نماز جمعه شهر ارومیه همراه با چند تن از مسئولان استانی و شهری حاضر شد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 109216
دیدگاه خود را به ما بگویید.