تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۴.::. ساعت : ۹:۰۰ ق.ظ

   722 بازدید

نماینده مردم مهاباد در زمینه عملکرد دولت یازدهم اظهار کرد : این دولت، عملکرد درخشانی در حوزه های مختلف داشته که باید این عملکرد به مردم بیان شود.

جوان پرس : نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش مهم تعامل بین قوای مقننه و مجریه در راستای تحقق اهداف نامگذاری امسال، گفت: اجازه نمی دهیم هیچ اتفاقی بین دولت و مجلس فاصله بیندازد.

عثمان احمدی روز چهارشنبه در آیین گرامیداشت هفته معلم افزود: باید به این نکته مهم توجه داشت که دولت و مجلس باید با هم باشند تا بتوانند مشکلات جامعه را مرتفع سازند.

 

وی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام سال ‘دولت و ملت، همدلی و همزبانی’ اضافه کرد: تعامل و همکاری میان دولت و مجلس در راستای تحقق این شعار، امری بسیار ضروری و مهم است.

وی در زمینه عملکرد دولت یازدهم اظهار کرد : این دولت، عملکرد درخشانی در حوزه های مختلف داشته که باید این عملکرد به مردم بیان شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مذاکرات هیات ایرانی با قدرت های بزرگ جهان و تلاش دولت برای به ثمر نشستن این گفت و گو ها نشان دهنده این امر است که دولت قصد دارد با روحیه ای مضاعف امید را به زندگی مردم بازگرداند.

احمدی با اشاره به برخی مطالبات فرهنگیان گفت: مجلس تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا بتواند مشکلات فرهنگیان را در زمینه های مختلف با همکاری وزارت آموزش و پرورش و دولت مرتفع سازد.

وی افزود: معلمان ما در جایگاه واقعی خود قرار نداشته و از حقوق و مزایا و سایر امکانات رفاهی و معیشتی مورد نیازشان برخوردار نیستند ازاین رو نمایندگان مجلس تمام تلاش خود را برای تحقق خواسته ها و مطالبات آنها به کار می گیرند.

وی با بیان اینکه اجرای نظام رتبه بندی در میان معلمان موجب ایجاد تبعیض شده و با آن مخالف است، خواستار توجه بیشتر مسوولان وزارت آموزش و پرورش به حل مشکلات معیشتی فرهنگیان به ویژه بازنشستگان، پرداخت تسهیلات بانکی و سایر خدمات رفاهی به آنان شد.

امام جمعه مهاباد نیز در این آیین با بیان اهمیت تعلیم و تربیت در دین مبین اسلام گفت: در این امر خطیر معلمان به عنوان آینده سازان ایران اسلامی نقش مهم و با ارزشی را ایفا می کنند.

ماموستا ملاقادر سهرابی افزود: معلمی شغلی الهی است که هدایت و تربیت جامعه را بر عهده داشته و توجه به این قشر آینده جامعه را می تواند تضمین کند.

وی اضافه کرد: براساس اعتقادات دینی ما معلمان ادامه دهنده راه انبیا هستند که نقش روشنگری در جامعه دارند ازاین رو همه آحاد جامعه باید نقش خود را در تکریم این قشر به خوبی ایفا کنند.

در پایان این مراسم از شماری از معلمان نمونه مهاباد قدردانی شد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 66526
دیدگاه خود را به ما بگویید.