تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۲ آبان ۹۶.::. ساعت : ۱۲:۰۰ ب.ظ

   207 بازدید

به مناسبت هفته کتاب
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی گفت: بیش از ۲۵۰ ویژه‌برنامه به مناسبت هفته کتاب در مراکز مختلف کانون در استان آذربایجان‌غربی اجرا می‌شود .

جوان پرس : مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی گفت: بیش از ۲۵۰ ویژه‌برنامه به مناسبت هفته کتاب در مراکز مختلف کانون در استان آذربایجان‌غربی اجرا می‌شود .

جواد زاهدی در جمع خبرنگاران با تشریح برنامه‌های کانون پرورش فکر کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی افزود: اجرای 9 ویژه‌برنامه در 35 مرکز ثابت، سیار و پستی کانون به مناسبت هفته کتاب و کتاب‌خوانی از جمله برنامه‌های این اداره کل است .

وی تصریح کرد: برگزاری کارگاه‌های کاردستی و کتاب‌سازی، برگزاری نشست مشترک اعضا و نویسندگان در مراکز، کارگاه‌های نقد و بررسی کتاب، اجرای مسابقه کتاب‌خوانی، معرفی کتاب، معرفی تازه‌های کتاب مسابقه من و شخصیت کتاب‌هایم، برگزاری جشن کتاب و برگزاری عصر شعر از برنامه‌های اجرایی مراکز فرهنگی هنری کانون در هفته کتاب است .

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی از اجرای ویژه‌برنامه‌های دیگری به مناسبت این هفته خبر داد و افزود: برگزاری نمایشگاه استانی از پوسترهای کتاب و کتاب‌خوانی ویژه‌‌ی اعضا و مربیان، تقدیر از برگزیدگان اقدام پژوهی مربیان با محوریت کتاب و کتاب‌خوانی، تقدیر از برگزیدگان استانی مسابقه طراحی پوستر کتاب و کتاب‌خوانی، تقدیر از اعضا برگزیده استانی مسابقه« معرفی کتاب به صورت مجازی»، تقدیر از اعضا کتاب‌خوان مراکز کانون استان، برگزاری نشست نقد کتاب با حضور نویسنده کودک و نوجوان و برگزاری نشست به صرف چای و کتاب از مهم‌ترین این برنامه‌ها است .

به گزارش ایسنا ؛زاهدی تصریح کرد: ویژه‌برنامه‌های هفته کتاب و کتاب‌خوانی هم زمان با سراسر کشور 20 تا 26 آبان در مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان‌غربی اجرا می‌شود

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 109298
دیدگاه خود را به ما بگویید.