تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۰ خرداد ۹۷.::. ساعت : ۱۰:۱۸ ب.ظ

   309 بازدید

سرداراصلانی اصحاب رسانه را بزرگترین سفیران امربه معروف و نهی از منکر دانست وافزود:آذربایجان غربی یکی از استان های برتر در زمینه اجرای طرح امربه معروف و نهی از منکر بوده و بهتر ازسایر استان ها دراین حوزه وارد عمل شده است.
جوان پرس :دبیر ستاد امربه معروف ونهی ازمنکر آذربایجان غربی گفت : ۳۵۰۰ طلایه دار امربه معروف ونهی از منکر مانور تذکر لسانی را اجرا کردند.
سردار ناصر اصلانی عصر امروز در نشست خبری با خبرنگاران که در سالن جلسات سازمان تبلیغات اسلامی برگزارشد ، افزود : مانور یک روزه امربه معروف و نهی از منکر و تذکر لسانی بامشارکت۳۵۰۰ نفرطلایه دار امربه معروف و نهی از منکر درسراسر استان اجرا شد.
http://img8.irna.ir/1397/13970310/82931532/n82931532-72368322.jpg
سردار اصلانی با اشاره به اینکه هدف این مانور ترویج واجرای فریضه امربه معروف ونهی ازمنکر و تذکرلسانی است ، تصریح کرد: با آموزش های انجام گرفته ، در ارومیه ۱۸۵شورای امربه معروف ونهی ازمنکر تشکیل و۷۲ دستگاه اجرایی و۸۹دستگاه مربوط به تشکل های مردمی ، مساجد و هیات مذهبی و۱۴ دستگاه معاونت قضایی وانتظامی درقالب شورای امربه معروف ونهی از منکر بامشارکت بیش از ۳۲۰۰نفر فعالیت می کنند.
وی رمز مانور یک روزه امربه معروف و نهی ازمنکر را یا کریم اهل بیت یا امام حسن مجتبی (ع) اعلام کرد و خاطرنشان کرد: اجرای این گونه طرح هاو همگانی کردن تذکرلسانی دربین احاد مردم یک ضرورت و واجب دینی است.
وی ادامه داد:هدف دیگر مانور امربه معروف ونهی ازمنکر تجلیل وقدردانی از آحاد مردم که فریضه الهی را گرامی داشته وازامرالهی تبعیت کرده اند است.
دبیرستاد احیای امر به معروف ونهی ازمنکر آذربایجان غربی اظهارکرد:علت بسیاری از مشکلات وآسیب های اجتماعی جامعه عدم اجرای درست فریضه امربه معروف و نهی از منکر در جامعه است.
سرداراصلانی اصحاب رسانه را بزرگترین سفیران امربه معروف و نهی از منکر دانست وافزود:آذربایجان غربی یکی از استان های برتر در زمینه اجرای طرح امربه معروف و نهی از منکر بوده و بهتر ازسایر استان ها دراین حوزه وارد عمل شده است.
وی افزود:طرح تذکر لسانی ماه رمضان از ابتدای ماه مبارک رمضان شروع وتاپایان ماه ادامه دارد و مانور امربه معروف ونهی ازمنکر نیز یکروزه به صورت سراسری در کل کشور واستان برگزارمی شود.
دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان غربی با قدردانی از اصناف به ویژه صنف اغذیه فروشان در راستای اجرای طرح های مقابله با روزه خواری در ملا عام در استان گفت: امسال شاهد هماهنگی بسیار خوبی در این خصوص بودیم و همه فعالان این صنف و نانوایان همکاری خوبی داشتند.
Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 114549
دیدگاه خود را به ما بگویید.