تاریخ انتشار :دوشنبه ۹ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۹:۵۴ ب.ظ

   212 بازدید

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: از ابتدای سال جاری 15 طرح تحقیقاتی کاربردی در شرکت توزیع نیروی برق این استان در حال اجرا است.

جوان پرس : مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: از ابتدای سال جاری 15 طرح تحقیقاتی کاربردی در شرکت توزیع نیروی برق این استان در حال اجرا است.

اکبر حسن‌بگلو افزود: از 15 طرح تحقیق انجام شده در این شرکت هشت تحقیق در حوزه‌های فنی و هفت طرح دیگر نیز در حوزه‌های مدیریتی بوده و 2 مورد از این تعداد تحقیقات به اختراع منجر شده است.
وی اضافه کرد: طراحی و ساخت آشکارساز برداشت انشعاب غیرمجاز و تهیه روغن‌های ترانسفورماتور بر پایه مواد اولیه غیرنفتی 2 تحقیقی بوده و با حمایت شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی منجر به اختراع محصولات جدیدی شده است.
وی ادامه داد: برای اجرای این 15 طرح تحقیق اعتباری بالغ بر پنج میلیارد رالش در نظر گرفته شده است که هر یک از این تحقیقات پس از اعلام نیاز توسط دفتر تحقیقات شرکت توزیع نیروی برق این استان در کمیته تحقیقات این شرکت نیز داوری می‌شوند.
وی اظهار کرد: ماموریت این شرکت، توزیع انرژی الکتریکی پایدار، مطمئن و اقتصادی، ارایه خدمات با کیفیت به مشتریان، بهبود بهره وری انرژی و تعامل مؤثر با ذینفعان بوده بنابراین تحقیقات اجرایی این شرکت در قالب 2 نوع تحقیقات حوزه مدیریتی و فنی است.
حسن بگلو افزود: با توجه به اینکه چشم‌انداز شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی ارائه بهترین خدمات به مشتریان است بنابراین مهم‌ترین محور تحقیقات حوزه مدیریتی این شرکت با موضوعات بهبود کیفیت خدمات ارائه شده به مشترکین، توانمندسازی نیروی انسانی به عنوان یکی از سرمایه‌های اساسی شرکت، ارتقا سیستم‌ها حسابداری، می‌باشد.
وی اضافه کرد: هوشمندسازی شبکه توزیع، بهینه سازی تجهیزات مورد استفاده، راهکارهای کاهش تلفات انرژی و طراحی شبکه توزیع با اضافه شدن منابع تولید پراکنده، نیز عمده‌ترین موضوعات تحقیقات در حوزه‌های فنی است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیری برق آذربایجان غربی گفت: پنج مورد از این تحقیقات تا کنون پایان یافته‌اند و بقیه تحقیقات در مرحله انجام مطالعات توسط پژوهشگران می‌باشد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 111487
دیدگاه خود را به ما بگویید.