تاریخ انتشار :شنبه ۲۰ آبان ۹۶.::. ساعت : ۸:۴۳ ب.ظ

   302 بازدید

نماینده مردم ارومیه : علی لاریجانی راسا وارد موضوع شد / موضوع طرح جامع شهر ارومیه و الحاق مناطق حاشیه نشین به محدوده شهر به زودی حل میشود

جوان پرس :  روح الله حضرت پور، نماینده مردم ارومیه در گفت و گو با خبرنگاران از مطرح شدن پرونده طرح جامع شهر ارومیه در اولین جلسه شورای عالی شهرسازی خبر داد.

وی گفت: بعد از تلاش های یکساله و تقابل با مخالفین موضوع الحاق چه در تهران و چه در ارومیه، همزمان با سفر دکتر لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی به ارومیه، وی به طور کامل در جریان اهمیت این موضوع قرار گرفت و همان روز با وزیر راه و شهرسازی گفت و گو کرد.

نماینده مردم ارومیه خاطر نشان کرد: به صورت رسمی نیز پس از سفر ارومیه، ریاست مجلس در پاسخ به نامه اینجانب از وزیر راه و شهرسازی خواست که نسبت به موضوع طرح جامع ارومیه نگاه مثبتی داشته باشد.

حضرت پور خاطرنشان کرد: همچنین در دیدارهای جداگانه با وزیر راه و شهرسازی و همچنین معاون شهرسازی وی، همگی قول مساعد خود را برای حل این مشکل بزرگ اعلام کردند.

نماینده مردم ارومیه تاکید کرد: انشالله در روزهای آتی با توجه به اقدامات انجام گرفته، موضوع مهم الحاق مناطق حاشیه ارومیه به محدوده شهر حل و فصل و ما شرمنده مردم نخواهیم شد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 109238
دیدگاه خود را به ما بگویید.