تاریخ انتشار :یکشنبه ۵ شهریور ۹۱.::. ساعت : ۱:۵۷ ب.ظ

   1129 بازدید

در حالی که موضوع فیلم سازی یک بازیگر جوان برای آستان قدس رضوی در روزهای اخیر خبر ساز شده است، ادعای این هنرپیشه مبنی بر داشتن مدال المپیاد،‌نخبه بودن و تقدیم مدال به آستان قدس رضوی ابهامات بیشتری ایجاد کرد.
به گزارش جوان ،‌ سحر ریحانی بازیگر جوانی که تهیه کنندگی یک پروژه یک و نیم میلیارد تومانی با نام ” زلال بی انتها  ” را بر عهده گرفته است، ادعا می کند که به دلیل اهدای مدال یا جایزه المپیاد ریاضی خود به موزه آستان قدس رضوی، مشمول این لطف شده و این کار را برعهده گرفته است.

این در حالی است که بررسی سه دوره اخیر برگزیدگان المپیادهای کشوری و بین المللی و همچنین برگزیدگان المپیاد ریاضی که دانشجویان شریف برندگان آن بودند، نشان می دهد نامی از “سحر ریحانی” در این میان نیست.

این بازیگر در مصاحبه های متعدد خود ادعا کرده است که به دلیل تحصیل در دانشگاه صنعتی شریف در المپیادهای بین المللی ریاضی شرکت کرده و موفق به کسب مدال شده است و مدال خود را به آستان قدس رضوی اهدا کرده است.

پیگیری های مهر نشان می دهد که در گذشته نیز تیم های المپیادهای دانش آموزی که به مسابقات بین المللی اعزام شده اند،‌ نام سحر ریحانی را نشنیده اند.

در همین رابطه پرویز کرمی – مشاور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: هیچ گونه پرونده، فرم و یا وضعیت تحت پوشش در بنیاد ملی نخبگان به نام سحر ریحانی وجود ندارد.

کرمی افزود: هیچ سابقه ای از وی که نشان دهنده شرکت در جشنواره، المپیاد و یا موضوعی که در نهایت به تشکیل پرونده در بنیاد ملی نخبگان بیانجامد وجود ندارد.

وی تاکید کرد: در واقع وی هیچ پرونده ای مبنی بر تحت پوشش بودن بنیاد ملی نخبگان ندارد.
منبع: مهر
Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 7294
دیدگاه خود را به ما بگویید.