تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۲ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۱۲:۲۱ ب.ظ

   120 بازدید

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی از ارائه بیش از 4 ميليون و 511 هزار نفر ساعت آموزشهای فنی و حرفه ای در سال گذشته در موسسات کارآموزی و آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای برای کارجویان و کارآموزان علاقمند به مهارت آموزی خبر داد.

جوان پرس : مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی از ارائه بیش از 4 ميليون و 511 هزار نفر ساعت آموزشهای فنی و حرفه ای در سال گذشته در موسسات کارآموزی و آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای برای کارجویان و کارآموزان علاقمند به مهارت آموزی خبر داد.

محسن مددي افزود: این اداره كل در سال گذشته با برگزاری 3 هزار و 606 دوره آموزشی، براي 19 هزار و 59 نفر ، 4 ميليون و 511 هزار و 792 نفر – ساعت در بخش خصوصی مؤسسات کارآموزی و آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای آموزش های مهارتی ارائه داده است.

مددي با اشاره به فعاليت 315 آموزشگاه آزاد فني و حرفه اي در بخش های صنعت ،خدمات، کشاورزی و فرهنگ و هنردر سطح استان، گفت: از این تعداد 212 آموزشگاه مختص خواهران ، 42 آموزشگاه مختص برادران و 61 آموزشگاه به صورت دو منظوره ، آموزشهای مهارتی را ارائه می دهند.

وی خاطرنشان کرد: اين اداره کل در سال گذشته به منظور نظارت برکیفیت آموزشهای ارائه شده در این آموزشگاهها بيش از یک هزار و 372 نفر بازدید انجام داده است.

مددی یادآورشد : اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان برای تقويت بخش خصوصی آمادگی دارد تا در صورت توانمندی بخش خصوصي ، بخش هايی از فعاليتهای خود را بر اساس شيوه نامه های مصوب سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد واگذار نمايد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 113221
دیدگاه خود را به ما بگویید.