تاریخ انتشار :چهارشنبه ۷ آبان ۹۳.::. ساعت : ۹:۱۵ ب.ظ

   147 بازدید

شرکت در جلسه ستاد احیای دریاچه ارومیه و حضور در جمع تشکلهای زیست محیطی آذربایجان غربی از جمله برنامه های معاون رئیس جمهور به آذربایجان غربی است.

جوان پرس : مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی گفت: ارومیه روز پنجشنبه هشتم آبان ماه  میزبان معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست است.

220

 

حسن عباس نژاد افزود: بازدید از اقدامات صورت گرفته در باره توسعه کشاورزی پایدار که در راستای احیای دریاچه ارومیه صورت می گیرد یکی از اهداف سفر وی به آذربایجان غربی است.

وی اظهار کرد: بازدید از طرح آموزش جوامع زنان روستایی و بازدید از کلیه اقدامات و طرح هایی که محیط زیست استان در رابطه با احیای دریاچه ارومیه انجام داده و در حال انجام است از جمله سایر اهداف این سفر می باشد.

مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی گفت: بازدید از طرح های انجام شده در زمینه احیا و حفاظت از تالابهای استان بخصوص در زمینه احداث سطح ابگیر و و افتتاح خطوط انتقال آب شیرین از رشکان به جزیره اشک به طول 19 کیلومتر از دیگر برنامه های این سفر است.

وی اظهار کرد: شرکت در جلسه ستاد احیای دریاچه ارومیه وحضور در جمع تشکلهای زیست محیطی آذربایجان غربی از جمله برنامه های سفر رییس سازمان حفاظت محیط زیست به آذربایجان غربی است.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 51689
یک دیدگاه

  1. vadood agdam گفت:

    با سلام
    مطلب من ارتباطی با مطلب ارسالی شما ندارد با عرض معذرت.
    لطفا دلایل سیاه پوش نشدن شهر به خاطر محرم را پیگیر باشید و اطلاع رسانی فرمائید.
    همان جلسه شورای اداری و همان نفرات که بخاطر دلایل …………………….. نگذاشته اند فضای شهر فضای محرمی شود؟؟؟با تشکر و سپاس

دیدگاه خود را به ما بگویید.