تاریخ انتشار :یکشنبه 10 سپتامبر 17.::. ساعت : 8:43 ق.ظ

   102 بازدید

قراني
همزمان با عید سعید غدیرخم آیین پایانی چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم با حضور قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه و جمعی از مسئولان فرهنگی و جامعه قرآنی کشور برگزار ab

جوان پرس : همزمان با عید سعید غدیرخم آیین پایانی چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم با حضور مهندس عبدالرضا عابد قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه و جمعی از مسئولان فرهنگی و جامعه قرآنی کشور برگزار و از 32 نفر برگزیده در 5 رشته قرائت، حفظ کل، حفظ 20 جزء، حفظ 10 جزء و ترتیل با اهدا لوح سپاس و تندیس مسابقات به نفرات ممتاز تجلیل شد.

چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم به میزبانی استان آذربایجان غربی از 11 شهریور ماه در بیش از 9 رشته و رقابت بیش از 500 نفر از نخبگان قرآنی کشور در حسینیه ثارالله ارومیه آغاز شد.

 طی دو مراسم اختتامیه از رشته های معارفی و آوایی بیش از 65 نفر از نخبگان قرآنی و برگزیدگان رشته های مختلف تجلیل شدند كه  این دوره از مسابقات در دو بخش رشته های معارفی شامل؛ حفظ موضوعی، حفظ معارف و احادیث، دعاخوانی، مدیحه سرایی و همخوانی و اذان از 11 تا 12 شهریور در ارومیه و با شرکت 318  نفر برگزار و  در مراسم جداگانه ای از برگزیدگان تجلیل شد که در ادامه اسامی کامل برگزیدگان رشته های فوق خواهد آمد.

 

همچنین در بخش دوم این مسابقات که شامل رشته های آوایی حفظ 10 جزء، 20 جزء، حفظ کل، قرائت و ترتیل است از مسابقات از 13 شهریور ماه آغاز و تا روز 17 شهریور ماه با حضور بیش از 265 نفر از نخبگان قرآنی کشور در رشته های فوق به رقابت پرداختند که براساس اعلام هیئت داوران نتایج این رقابت ها به شرح ذیل است:

رشته قرائت تحقیق

ممتاز:

سید مصطفی حسینی از استان قزوین

عالی:

مختار دهقان از استان خراسان رضوی

مهدی غلام‌نژاد از استان تهران 

امید حسینی‌نژاد از استان خراسان رضوی

شایسته تقدیر:

مهدی شایق از استان یزد

سید جاسم موسوی از استان خوزستان

علی قاسم‌آبادی از استان تهران

رشته حفظ کل قرآن کریم

ممتاز:

مصطفی اصفهانیان از استان اصفهان 

پیمان ایازی از استان مازندران 

سعید علی‌اکبری از استان قزوین 

محمدجواد دلفانی از استان تهران 

عالی:

محمدرضا احمدی از استان قم

محمدجواد مرادی از استان قم 

ابوذر کرمی از استان مرکزی 

محمد رسول تکبیری از استان تهران 

شایسته تقدیر:

علی شیخ جامی از استان خراسان رضوی

محمد خاکپور از استان خراسان رضوی

 

رشته ترتیل

ممتاز:

احسان محمدی از استان خراسان رضوی

بهزاد صادق زاده از استان اردبیل

محمد جواد جاوری از استان تهران 

عالی:

روح الله آقایی از استان قم

برگزیدگان رشته حفظ 20 جزء قرآن کریم

ممتاز: 

مرتضی سعیدی از استان مرکزی

محمد لائینی از استان مازندران  

سجاد قره باغی از استان همدان

محسن محمدی از استان اصفهان 

محمدعلی شریعتی از استان قم 

عالی:

سید مهدی بنی‌هاشمی از استان اصفهان

رشته حفظ 10 جزء قرآن کریم

ممتاز: 

رضا حسنی از استان خراسان رضوی

عالی:

محمد سیلاوی از استان خوزستان 

محمد شریفی از استان مرکزی 

شایسته تقدیر:

هادی رضایی از استان کرمان

مصطفی سعیدی از استان مرکزی

اسامی برگزیدگان بخش برادر چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم

اسامی برگزیدگان بخش برادر چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم

اسامی برگزیدگان بخش برادر چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم

Print Friendly
کدخبر : 107469




دیدگاه خود را به ما بگویید.