تاریخ انتشار :پنجشنبه 9 ژوئن 16.::. ساعت : 9:57 ق.ظ

   346 بازدید

جلسه صیانت
معاون استاندار : برای حفظ سرمایه های اجتماعی توجه به طرح تکریم ارباب رجوع و صیانت از حقوق شهروندی ضروری است.

جوان پرس : معاون سیاسی اجتماعی و امنیتی استاندار آذربایجان غربی در جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی که در محل استانداری ترتیب یافت با تبریک حلول ماه مبارک رمضان گفت: این ماه، ماه برکت و میهمانی خداوند است و امیدواریم مردم بتوانند از فیوضات این ماه معنوی بیشتر بهره مند گردند.

رادفر در ادامه با بیان اینکه در بحث صیانت از امنیت عمومی و تکریم ارباب رجوع توجه به زیر ساختها و ایجاد آن باید مورد توجه قرار گیرد ادامه داد: کارکنان دستگاه های اجرایی استان باید بدانند اصل و اساس تشکیل ادارت بخاطر وجود مردم است و وظیفه کارکنان دولت ارائه خدمات لازم اداره دولتی به اقشار مختلف مردم بوده و این کار را باید به نحو شایسته ای انجام دهند.

وی در ادامه افزود : برای حفظ سرمایه های اجتماعی توجه به طرح تکریم ارباب رجوع و صیانت از حقوق شهروندی ضروری است.

وی با بیان اینکه در دو سال گذشته اقدامات موثری و قابل قبولی در استان در زمینه طرح تکریم ارباب رجوع انجام گرفته است ادامه داد: در حال حاظر نکات منفی و مثبت در این زمینه احصا شده و برای اصلاح نکات منفی و تقویت نکات مثبت برنامه ریزی می شود.

رادفر همچنین با اشاره به اینکه استانداری آذربایجان غربی باید در بحث تکریم ارباب رجوع به عنوان الگو برای سایر دستگاه های اجرایی مطرح گردد، بر ایجاد ساختارهای لازم برای اجرای مناسب این طرح در استانداری تاکید نمود.

Print Friendly
کدخبر : 91218
دیدگاه خود را به ما بگویید.