تاریخ انتشار :سه شنبه 6 فوریه 18.::. ساعت : 7:37 ب.ظ

   232 بازدید

شهریاری
محمد مهدی شهریاری روز سه شنبه در آئین رونمایی از نخستین اتاقک(کانکس) باز شونده داروخانه سیار کشور افزود: مدیران و مسئولان آذربایجان غربی باید با احساس مسئولیت بیشتری نسبت به واحد های تولیدی استان رفتار کنند.

جوان پرس : استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه مسئولان استانی نسبت به واحد های تولیدی استان دلسوزانه رفتار کنند، گفت: برخی مدیران حتی از اتاق خود خارج نمی شوند تا با مشکلات این واحدها از نزدیک آشنا شوند و این نقص باید اصلاح شود.

 محمد مهدی شهریاری روز سه شنبه در آئین رونمایی از نخستین اتاقک(کانکس) باز شونده داروخانه سیار کشور افزود: مدیران و مسئولان آذربایجان غربی باید با احساس مسئولیت بیشتری نسبت به واحد های تولیدی استان رفتار کنند.
وی ادامه داد: آذربایجان غربی زمینه مناسبی برای رشد و توسعه صنعتی دارد و اگر بتوان از این ظرفیت استفاده کرد مشکل اشتغال استان نیز رفع می شود.
وی افزود: با توجه به اینکه این استان یکهزار کیلومتر مرز مشترک با سه کشو خارجی دارد باید حمایت های لازم از سرمایه گذار خارجی صورت گیرد تا موجب توسعه اقتصادی آذربایجان غربی شود.
استاندار اذربایجان غربی با بیان اینکه امروز دولت حامی بخش خصوصی است و ما از طرح هایی که منجر به ایجاد اشتغال برای جوانان این استان شود پشتیبانی می کنیم، ادامه داد: موضوع سرمایه گذاری خارجی را با جدیت دنبال می کنیم و در ماه های آینده سرمایه گذاران خارجی عملیات ساختمان سازی واحد های خود را در آذربایجان غربی آغاز می کنند.
شهریاری افزود: به دلیل رکود موجود در بازار برخی از واحد های تولید این استان دچار مشکل شده اند و رفع این مشکلات عزم جدی مسئولان را می طلبد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی نیز در این مراسم گفت: خیز مناسبی برای راه اندازی واحدهای تولید استان برداشته شده است.
جعفر صادق اسکندری ادامه داد: برای اینکه بخش معدنی آذربایجان غربی را نیز رونق بخشیم معادن شمال و جنوب استان را به 2 شرکت سرمایه گذار واگذارمی کنیم که زمینه های اجرای این کار فراهم شده است.
بزرگترین کانکس(اتاقک) متحرک اورژانس کشور با هزینه 300 میلیارد ریال و اشتغال زایی برای 60 نفر و تولید سالانه یکهزار دستگاه در ارومیه رونمایی و تولید آن آعاز شد.
به گزارش ایرنا، 2 هزار و 265 واحد تولیدی صنعتی در این استان وجود دارد که با سرمایه گذاری بالغ بر 51 هزار و 977 میلیارد ریال و تعداد 57 هزار و 918 نفر اشتغال در حال فعالیت است.
ایام الله دهه فجر از روز پنجشنبه هفته گذشته آغاز شده است و با افتتاح و کلنگ زنی طرح های متعدد در آذربایجان غربی تا 22 بهمن ماه جاری ادامه می یابد؛ امسال سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی است.

http://img8.irna.ir/1396/13961117/82822579/82822579-72160777.jpg

Print Friendly
کدخبر : 111718
یک دیدگاه

  1. اورموی مسلمان says:

    آقای استاندار ای کاش تو اتاق هایشان بودند!!! به حساب مدیران بسیار کارآمد استان برسید قبل از اینکه این قوم عاقل و مبتکر و دانشمند و نابغه به حسابتان برسند!!!یاا…یامحمد(ص)

دیدگاه خود را به ما بگویید.