تاریخ انتشار :یکشنبه ۸ آذر ۹۴.::. ساعت : ۱۰:۲۰ ب.ظ

   1311 بازدید

رئیس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی استان آذربایجان غربی اعلام کرد: یک سامانه بارشی که از عصر فردا وارد استان می شود، موجب بارش برف و باران و افت محسوس دما می شود.

جوان پرس : رئیس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی استان آذربایجان غربی اعلام کرد: یک سامانه بارشی که از عصر فردا وارد استان می شود، موجب بارش برف و باران و افت محسوس دما می شود.

 مهدی صابری افزود: بر اثر ورود این سامانه بارشی، بارندگی هایی در سطح استان رخ می دهد اما شدت بارندگی ها در نواحی جنوبی استان بیشتر خواهد بود.

رئیس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی بیان کرد: کاهش دما روز پنج شنبه و کاهش محسوس دما در روزهای جمعه و شنبه هفته آینده نیز در استان آذربایجان غربی رخ خواهد داد.
صابری گفت: شهرستان تکاب با دمای چهار درجه سانتیگراد زیر صفر سردترین و شهرستان نقده با دمای ۱۸ درجه سانتی گراد بالای صفر گرمترین شهرهای استان آذربایجان غربی در ۲۴ ساعت گذشته بود.
وی اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته دمای ارومیه در گرم ترین ساعات ۱۲ درجه سانتیگراد بالای صفر و در سردترین ساعات یک درجه سانتیگراد زیر صفر بود.
صابری هوای استان را تا روز سه شنبه همراه با مه صبحگاهی، کمی ابری در بعد از ظهر افزایش ابر و وزش باد و در برخی نقاط احتمال بارش پراکنده پیش بینی کرد.
به گزارش ایرنا، اداره کل هواشناسی استان با انتشار اطلاعیه شماره ۷۹ هواشناسی کشور مرتبط با برگزاری مراسم اربعین حسینی و نیز در رابطه با زائران اعزامی به عراق آورده است: با استقرار سامانه بارش زا از روز دوشنبه و اوایل روز سه شنبه، بر روی کشور عراق ابرناکی، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 80255
دیدگاه خود را به ما بگویید.