تاریخ انتشار :شنبه ۲۶ تیر ۹۵.::. ساعت : ۹:۳۳ ق.ظ

   719 بازدید

ساختمان میت، ساختمان فرماندهی پلیس و ساختمان های دولیت از تصرف کودتاچیان خارج شده اند. وضعیت هولوسی آکار رئیس ستاد فرماندهی نیروهای مسلح ترکیه همچنان نامشخص است.
جوان پرس : ساختمان میت، ساختمان فرماندهی پلیس و ساختمان های دولیت از تصرف کودتاچیان خارج شده اند. وضعیت هولوسی آکار رئیس ستاد فرماندهی نیروهای مسلح ترکیه همچنان نامشخص است.
به گزارش کردپرس به نقل از خبرگزاری Haber7، بکیر بوزداغ، وزیر دادگستری ترکیه با حضور در مقابل دوربین ها در ساعات اولیه صبح در خصوص آخرین وضعیت کشور عنوان کرد: در حال حاضر در خصوص وضعیت رئیس ستاد فرماندهی نیروهای مسلح ترکیه اطلاعات ضد و نقیضی وجود دارد. تمام اطلاعات به دست آمده را از نزدیک دنبال می کنیم. نیروهای امنیتی ما در بسیاری از مناطق موفق بودند. کودتاچی ها در بسیاری از مناطق شکست خورده اند. ساختمان میت، ساختمان های پلیس و ساختمان های دولتی در کنترل ما قرار دارد. در حال حاضر مکانی وجود ندارد که کودتاچیان حاکمیت کاملی در آن جا داشته باشند. انشاالله مناطق دیگر را نیز پاکسازی کرده و جنگنده ها را نیز پایین خواهیم آورد.
همچنین بر اساس اطلاعات به دست آمده از وزارت کشور ترکیه، تا این لحظه ۳۳۶ نفر در ارتباط با کودتا توسط نیروهای امنیتی دولت قانونی این کشور دستگیر شده اند.
لازم به ذکر است، بر اساس آخرین اخبار، ژنرال امید دوندار، یکی از فرماندهان ارتش ترکیه با حکم بینالی ییلدیریم، نخست وزیر ترکیه به صورت موقت به جای ژنرال هولوسی آکار، فرماندهی نیروهای مسلح ترکیه را برعهده گرفته است
Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 92910
دیدگاه خود را به ما بگویید.