اعترافات تلخ سعيد معروف در خصوص نتايج امسال تیم ملی والیبال | جوان پرس
تاریخ انتشار :دوشنبه 19 ژوئن 17.::. ساعت : 1:04 ب.ظ

   360 بازدید

: کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در خصوض نتايج تيم در اين ليگ گفت: در ليگ جهانی امسال شرایط خوبی را پشت سر نگذاشتیم.

جوان پرس : کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در خصوض نتايج تيم در اين ليگ گفت: در ليگ جهانی امسال شرایط خوبی را پشت سر نگذاشتیم.

به گزارش ایسنا،سعید معروف پس از شکست تیم ملی ایران برابر روسیه و حذف از لیگ جهانی در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: به نظرم امسال لیگ جهانی خیلی خوبی برای ایران نبود. شرایط تیم‌ملی هم ایده آل نبود. ورزش همین است و روزهای خوب و بد دارد. متاسفانه لیگ جهانی امسال را به خوبی سپری نکردیم.
وی افزود: همه بازیکنان تیم ملی زحمت خود را کشیدند و هر چه در توان داشتند را به نمایش گذاشتند. از اینکه صعود نکردیم ناراحتم ولی باز هم‌می گویم که طبیعت ورزش حرفه ای همین است.
کاپیتان تیم ملی والیبال در پاسخ به این سئوال که به نظرش مشکل والیبال ایران در لیگ جهانی امسال چه بود که نتوانست طرفداران را راضی کند، گفت: نقاط ضعف و قوتی داریم که باید پس از بازگشت به بازبینی فیلم بازی‌ها بپردازیم. مربیان نیز این بازی‌ها را آنالیز کنند و اطلاعات آنان را به بازیکنان انتقال دهند.
معروف تاکید کرد: در مجموع نقاط ضعف بیشتر از نقاط قوت بود اما توانایی والیبال ایران بیش از این ها است و باید در آنالیزهای بعدی اشکالات را پیدا و برطرف کنیم و از این شکست‌ها برای آینده  تجربه کسب کنیم.
معروف همچنین از مردمی که در این مدت از تیم ملی والیبال حمایت کرده‌اند قدردانی کرد.
وی در پایان خاطر نشان کرد: به نظرم به اندازه ای حرفه ای شدیم که با روزهای خوب اوج نگیریم و در روزهای بد همه چیز را فراموش کنیم. ورزش حرفه ای بالا و پایین دارد، نکته آنجا است که از این شکست‌ ها در آینده بهره بگیریم.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 105279
دیدگاه خود را به ما بگویید.