تاریخ انتشار :دوشنبه 27 آگوست 12.::. ساعت : 6:24 ب.ظ

   228 بازدید

derakhshande1

سعید درخشنده روز دوشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: این شهرستان میزبانی های خوبی را در سالهای اخیر در رشته والیبال انجام داده كه این امر می تواند نام این شهر را به عنوان میزبان شایسته مسابقات بین المللی در سطح آسیا و حتی جهان ثبت كند.

وی با عنوان اینكه امكانات ورزشی و مدیریت اجرایی ارومیه شایستگی برگزار مسابقات بزرگ را دارد ادامه داد: برگزاری مسابقات قهرمانی والیبال جوانان آسیا در مهرماه امسال در ارومیه مقدمه ای برای میزبانی مسابقات جهانی است كه با توجه به امكانات و تجربه خوب مسوولین ورزشی دور از دسترس نیست.

وی رعایت استانداردهای برگزاری مسابقات والیبال را مهمترین نقطه توجه بازدیدكنندگان بین المللی از بازی ها عنوان كرد و گفت: این امر در ارومیه به خوبی رعایت شده كه می توان در این خصوص به دست اندركاران ورزش استان تبریك گفت.

دبیر فدراسیون والیبال با تاكید بر تعامل خوب و سازنده فدراسیون والیبال و اداره كل ورزش و جوانان آذربایجان غربی افزود: امید می رود با این تعامل سازنده و ارتقای امكانات ورزشی و ظرفیت های پشتیبانی و تداركاتی میزبانی مسابقات جوانان جهان در سال 2015 میلادی نیز به ایران و شهر ارومیه برسد.

درخشنده مهمترین مشكل ارومیه را اسكان ورزشكاران در هتل های مختلف عنوان كرد و گفت: امیدواریم در سه سال آینده این مشكل نیز حل شده و شاهد برگزاری مسابقات جهانی جوانان در رشته والیبال در ارومیه باشیم.

Print Friendly
کدخبر : 7411
دیدگاه خود را به ما بگویید.