تاریخ انتشار :شنبه ۱۴ مرداد ۹۶.::. ساعت : ۷:۵۵ ب.ظ

   177 بازدید

مسئول واحد مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی از اعلام آمادگی بیش از ٨٠ رسانه استانی برای حضور در نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان خبر داد.
جوان پرس : مسئول واحد مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی از اعلام آمادگی بیش از ٨٠ رسانه استانی برای حضور در نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان خبر داد.

 امید سیاح مسئول واحد مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی اظهار داشت: علاوه بر رسانه ها ١٥ روابط عمومی ادارات و سازمان های استان نیز اعلام آمادگی کرده اند.
وی نمایشگاه مطبوعات را بهترین فرصت برای ارزیابی رسانه ها و ارتباط گرفتن آنها با مخاطبانشان عنوان و اظهار کرد: مطبوعات و رسانه های استان اعم از مکتوب و مجازی می توانند از این فرصت به دست آمده استفاده کنند و به معرفی اهداف و خط مشی خود و کارهایی که تاکنون انجام داده اند، بپردازند.
سیاح تصریح کرد: نمایشگاه های مطبوعات، خبرگزاری و پایگاه های خبری استان قطعا واسطی قوی بین رسانه ها، مطبوعات و مردم خواهد بود.
مسئول واحد مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با بیان این که این نمایشگاه در محل نمایشگاه های دائمی مجتمع فرهنگی هنری ارومیه برپا می شود، افزود: نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان از ١٦ تا ١٩ مرداد ماه آغاز می شود.
وی برگزاری نشست های تخصصی و تئاتر خیابانی با موضوع رسانه، کارگاه های آموزشی و تجلیل از خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار را از برنامه های جانبی نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان عنوان کرد.

 

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 106588




دیدگاه خود را به ما بگویید.