تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۴ آذر ۹۶.::. ساعت : ۸:۲۵ ق.ظ

   263 بازدید

سخنگوی شرکت مخابرات ایران از اعمال تعرفه های جدید اینترنت پرسرعت این شرکت بر اساس اصول سرعت محوری، کاهش هزینه مشتریان، تفکیک ترافیک داخلی و بین الملل به همراه رعایت مصرف منصفانه خبر داد.

جوان پرس : سخنگوی شرکت مخابرات ایران از اعمال تعرفه های جدید اینترنت پرسرعت این شرکت بر اساس اصول سرعت محوری، کاهش هزینه مشتریان، تفکیک ترافیک داخلی و بین الملل به همراه رعایت مصرف منصفانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس بیدخام با اعلام تعرفه های جدید اینترنت غیر حجمی، افزود: تعرفه های جدید در حوزه دسترسی ارتباطات ثابت در راستای اجرای مصوبه 266 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و درجهت بهبود کیفیت خدمات عرضه شده با توجه به نیاز مشتریان طراحی و با بررسی های کارشناسی تدوین گردیده است .
وی با بیان اینکه تعرفه‌ی سرویس‌های غیر حجمی مبتنی بر یک سقف مصرف منصفانه (Fair usage policy) مشخص شده ، افزود: تعیین این سقف حجم برای کاربر به منظور ایجاد رقابت بیشتر و به نفع کاربران به اپراتورهای ارائه دهنده خدمات اینترنتی سپرده شده است .
بیدخام با بیان اینکه منظور از آستانه مصرف منصفانه حداکثر میزان تبادل ترافیک است گفت: در آ ن حالت ترافیک داخلی نصف ترافیک بین الملل محاسبه می شود چنانچه مشترکی سرعت 16 مگابایت برثانیه به آستانه منصفانه 350 گیگ خریده باشدو صرفا از ترافیک داخلی استفاده نمایید تا سقف 350 و اگراز ترافیک بین الملل استفاده کند به میزان 175 گیگ میتواند استفاده ترافیکی داشته باشد . در صورت استفاده ترکیبی نسبت 1 به 2 رعایت خواهد شد.
لازم به ذکر است نسبت 2 ترافیک د اخلی و نسبت 1 ترافیک بین الملل محاسبه می شود.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 109934
دیدگاه خود را به ما بگویید.