تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۰ اردیبهشت ۹۷.::. ساعت : ۱۲:۰۰ ب.ظ

   199 بازدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ارومیه گفت: امید است نصب سامانه استحقاق سنجی در بیمارستان ها تبعات خیری داشته و همپوشانی های بیمه ای را کنترل کند.
جوان پرس : رئیس دانشگاه علوم پزشکی ارومیه گفت: امید است نصب سامانه استحقاق سنجی در بیمارستان ها تبعات خیری داشته و همپوشانی های بیمه ای را کنترل کند.

دکتر جواد آقازاده در مراسم افتتاح سامانه استحقاق سنجی بیمارستان های آذربایجان غربی که با افتتاح این طرح در بیمارستان امام خمینی(ره) ارومیه اجرا شد، اظهار داشت: در حوزه سلامت جهش ویژه در استان با همکاری همه مسئولان رده بالا و استانی صورت گرفته و شاهد رشد خدمات درمانی در آذربایجان غربی هستیم.

وی با اشاره به نقش سازمان بیمه در افزایش کیفیت و کمیت خدمات درمانی، افزود: قسمتی از طرح تحول در سازمان بیمه رخ می دهد و امید است نصب سامانه استحقاق سنجی در بیمارستان ها تبعات خیری داشته و همپوشانی های بیمه ای را کنترل کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ارومیه به ساخت مراکز درمانی جدید یا گسترش برخی از بخش ها در بیمارستان امام خمینی(ره) ارومیه، گفت: با بازدید از بیمارستان های استان می توان پیشرفت قابل توجه و تغییر وضعیت خدمات درمانی را متوجه شد که نشان از موفق عمل کردن وزارت بهداشت در این زمینه ها است.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 113943
دیدگاه خود را به ما بگویید.