تاریخ انتشار :جمعه ۹ شهریور ۹۷.::. ساعت : ۴:۰۰ ب.ظ

   1020 بازدید

پروژه سرزمین موج های آبی ارومیه و چند طرح گردشگری در استان همزمان با هفته دولت و عید سعید غدیر خم به بهره برداری رسیدند.

جوان پرس : پروژه سرزمین موج های آبی ارومیه و چند طرح گردشگری در استان همزمان با هفته دولت و عید سعید غدیر خم به بهره برداری رسیدند.

سرزمین موج های آبی ارومیه با ۳۸۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری با حضور محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی و علی اصغر مونسان معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به بهره برداری رسید.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی در این آیین گفت: مجموعه موج های آبی از سال ۱۳۹۴ شمسی عملیات اجرایی خود را آغاز کرده بود و امروز به طور رسمی به بهره برداری می رسد.

جلیل جباری بیان کرد: این مجموعه تفریحی- سرگرمی در زمینی به مساحت ۱۴ هزار متر مربع و با زیربنای ۱۰ هزار متر مربع ساخته شده است.

وی ادامه داد: همزمان با این مجتمع، سه پروژه مهمانپذیر درجه یک، هتل ۲ ستاره و مهمانپذیر درجه ۳ در شهرستان های تکاب، خوی و چایپاره به بهره برداری می رسد.

وی افزود: آذربایجان غربی یکی از استان های با ظرفیت در بحث گردشگری تاریخی و فرهنگی بوده و تمام توان اداره کل میراث فرهنگی شناساندن این ظرفیت ها به گردشگران داخلی و خارجی است.

وی افزود: همچنین در هفته دولت شاهد بهره برداری از پنج واحد اقامتی بوم گردی در استان بودیم که با ۱۰ میلیارد ریال اعتبار توسط سرمایه گذاران بخش خصوصی راه اندازی شده است.

مجموعه موج های آبی در ۱۰ کیلومتری جاده ارومیه – مهاباد واقع شده است.

افتتاح سرزمین موج های آبی ارومیه + تصاویر

افتتاح سرزمین موج های آبی ارومیه + تصاویر

افتتاح سرزمین موج های آبی ارومیه + تصاویر

افتتاح سرزمین موج های آبی ارومیه + تصاویر

افتتاح سرزمین موج های آبی ارومیه + تصاویر

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 116922
۲ دیدگاه

  1. ناشناس گفت:

    قبلا رسم بر افتتاح کارخانه بود حالا استخر افتتاح میکنند وای بر ما

دیدگاه خود را به ما بگویید.