تاریخ انتشار :پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۹۶.::. ساعت : ۲:۳۰ ب.ظ

   1055 بازدید

ولي يوسف نژاد : باید تلاش شود انتخابات در فضایی امن و توام با آرامش برگزار شود.

جوان پرس : مديرکل حراست استانداری آذربایجان غربی تاکید کرد: باید تلاش شود انتخابات در فضایی امن و توام با آرامش برگزار شود.

ولي یوسف نژاد در جلسه آموزشی کارکنان حراست فرمانداری ها و شهرداری های تابعه استان که با حضور استاندار و معاونین استاندار در محل استانداری ترتیب یافت، به تشریح اقدامات و اهداف حراست ها در انتخابات پیش رو پرداخت و گفت: باید تلاش شود انتخابات در فضایی امن و توام با آرامش برگزار شود فلذا لازم است مواردی که می تواند به این فضا آسیب برساند شناسایی و تدابیر لازم صورت پذیرد.

وی، رصد فعالیت های انتخاباتی کاندیداها در فضای عمومی و مجازی، ابلاغ تکالیف حراستی در انتخابات به حراست های تابعه استان و نظارت بر روند اخذ استعلام داوطلبین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا توسط واحدهای حراست تابعه از مراجع چهارگانه شهرستان ها را از جمله اقدامات اداره کل حراست استانداری در خصوص انتخابات پیش رو عنوان کرد.

یوسف نژاد همچنین به تشکیل کمیته حراست و استعلامات ستاد انتخابات استان اشاره کرد و گفت: این کمیته از زمان تشکیل و انتخاب اعضای آن، جلسات مستمر و منظمی را برای برگزاری هرچه باشکوهتر انتخابات در استان برگزار نموده و نیز در تمامی جلسات ستاد انتخابات استان شرکت داشته است.

وی ادامه داد: کارکنان حراست فرمانداری ها، ادارات و سازمان های تابعه در ایام نوروز نیز برای انجام ماموریت ها و تکالیف خود حضور مستمر داشتند.

در پایان این جلسه از حراست های فعال فرمانداری ها و شهرداری های تابعه استان با اهدای لوح و هدایایی، تجلیل بعمل آمد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 103886
یک دیدگاه

  1. سید گفت:

    با سلام و عرض خسته نباشید خواهشا در پایانه های مرزی که آبروی کشور است از افراد مجرب و باسواد ودرستکار استفاده گردد متاسفانه در مرز رازی تمام کارکنان متخلف و مشکل دار هستند و هرچند به مسیولین رده بالا گلایه شده هیچگونه ترتیب اتری داده نشده ورودیهای کشور نماد مردم وآبروی اون کشور است متاسفانه کسی به عملکرد آنان رسیدگی نمیکند از لطفتان بینهایت سپاسگزارم

دیدگاه خود را به ما بگویید.