تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۰ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۹:۴۸ ب.ظ

   209 بازدید

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: مسئولان توجه لازم به اقامه نماز در حوزه مدیریتی خود داشته باشند.

جوان پرس : نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: مسئولان توجه لازم به اقامه نماز در حوزه مدیریتی خود داشته باشند.

حجت الاسلام سید مهدی قریشی در دوازدهمین جلسه شورای اداری استان که به ریاست استاندار برگزار شد با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر ترک معاصی و محرمات الهی در حوزه مدیریتی مسئولان خاطرنشان کرد: اقامه نماز در ادارات موثرترین و مهم ترین راه جلوگیری از بروز و ظهور معاصی و حرام های الهی در ادارت است و مسئولان باید اهتمام ویژه ای به موضوع نماز و اقامه آن در ادارات داشته باشند.

وی افزود: عدم برگزاری جلسات و ملاقات ها در اوقات نماز از جمله مواردی است که در همه ادارات باید به آن توجه شود.

حجت الاسلام قریشی همچنین با تاکید بر اینکه طبق فرموده مقام معظم رهبری حفظ و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب وظیفه حکومت اسلامی است افزود: سخنان مقام معظم رهبری هم در جایگاه دستور حکومتی و هم دستور و فتوای شرعی است و لذا همه مسئولان در تمام نهاد ها و تمام سطوح باید به ترویج عفاف و حجاب در محیط اداری خود توجه ویژه ای داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی عمر را گران مایه ترین سرمایه انسان برشمرد و تصریح کرد:‌ انسان همواره باید با برنامه ریزی برای تعالی روحی و معنوی خود و دوری از هوی نفس و شیطان زمینه افزایش معنویت، اخلاص و تقوا و رسیدن به قرب الهی را فراهم سازد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی خاطرنشان ساخت : با اشاره به تقویت اقامه نماز در ادارات : برخی از نمازخانه ها به محل اماته تبدیل شده اند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 112602
دیدگاه خود را به ما بگویید.