تاریخ انتشار :یکشنبه ۸ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۸:۴۱ ب.ظ

   196 بازدید

مدیر عامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی گفت: در شبانه‌روز گذشته افزون بر ۱۶۰۰ مسافر در برف مانده و گرفتار در کولاک در نقاط مختلف آذربایجان غربی امدادرسانی شدند.

جوان پرس : مدیر عامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی گفت: در شبانه‌روز گذشته افزون بر ۱۶۰۰ مسافر در برف مانده و گرفتار در کولاک در نقاط مختلف آذربایجان غربی امدادرسانی شدند.

حسن محمودی اصل عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به عملکرد جمعیت هلال‌احمر آذربایجان غربی در پی بارش‌های اخیر اظهار داشت: در 24 ساعت گذشته 804 خودرو در جاده‌ها و مسیرهای مختلف مواصلاتی استان در برف و کولاک گیر افتاده بودند که کمک نیروهای امدادی جمعیت هلال‌احمر رهایی یافتند.

وی افزود: در 24 ساعت گذشته بارندگی در شهرهای ارومیه، خوی، سلماس تکاب، اشنویه، نقده و پیرانشهر به‌صورت مستمر ادامه داشته بنابراین امدادگران هلال‌احمر به‌صورت 24 ساعته در این شهرها در وضعیت آماده‌باش قرار داشتند.

مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر آذربایجان غربی گفت: در شبانه‌روز گذشته افزون بر  1600 مسافر برف زده و گرفتار در کولاک در نقاط مختلف آذربایجان غربی امدادرسانی شدند و 74 نفر نیز که در جاده‌ها گرفتارشده بودند اسکان داده شدند.

محمودی اصل با اشاره به چگونگی امدادرسانی به کوهنورد مفقودشده در دره شل کوه در شمال استان اظهار داشت: خوشبختانه این کوهنورد با تلاش 30 نفر از نیروهای امدادی به‌سلامت پیدا شد.

مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر آذربایجان غربی از شهروندان خواست به دلیل شرایط بد جوی از هر گونه سفر غیرضروری برون‌شهری جدا پرهیز کنند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 111447
دیدگاه خود را به ما بگویید.