تاریخ انتشار :جمعه ۲۰ مرداد ۹۶.::. ساعت : ۷:۲۹ ق.ظ

   182 بازدید

سردار خرم : رهبر انقلاب فرمودند استان ما جزو استان های کم برخوردار و سینه سپر نظام است و می طلبد کنگره شهدا در شان مردم استان برگزار شود و همه مسئولان حرکت جهادی شروع کردند تا کنگره به نحو احسن برگزار شود.

جوان پرس : سردار خرم فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی در آیین اختتامیه هشتمین نمایشگاه مطبوعات،خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان آذربایجان غربی که با حضور استاندار و مدیران دستگاههای اجرایی استان برگزار شد ضمن تقدیر از دست اندرکاران برگزاری این نمایشگاه گفت : کنگره 12 هزار شهید استان امسال برگزار می شود و امیدواریم رسانه های استان در انعکاس اخبار این کنگره نقش اساسی داشته باشند.

سردار عابدین خرم افزود : رسانه ها صدای انقلاب را به تمام دنیا رساندند و در دفاع مقدس هم جانفشانی کردند و بعد از انقلاب هم در مقابل امپراتوری رسانه ای غرب و هجمه دشمنان ایستاده اند.

وی تاکید کرد : هجمه غرب تمامی خانه های ما در مینوردد ولی قلم خبرنگاران ما به عنوان سنگربانان و دیده بانان نظام مقابل این هجمه ایستاده اند و برای توسعه اجتماعی و فرهنگی نقش مستقیم دارند و نقش آنها در بازخوانی انقلاب جایگاه بی بدیل و انکارناپذیر دارند.

خرم اذعان کرد : در مطالبات مردمی هم فعال بودند و در حوزه گسترش فرهنگ جهادی و شهادت بسیار پر رنگ وارد شده اند.

وی ادامه داد : شهیدان عزیزی در عرصه خبر رسانی داشته ایم و خبرنگاران باید خورشید مقدس شهادت در جامعه را زنده نگه بدارند و فقط آنها می توانند این وظیفه خطیر را بر دوش بکشند.

 سردار خرم خاطرنشان ساخت : رهبر انقلاب فرمودند استان ما جزو استان های کم برخوردار و سینه سپر نظام است و می طلبد کنگره شهدا در شان مردم استان برگزار شود و  همه مسئولان حرکت جهادی شروع کردند تا کنگره به نحو احسن برگزار شود.

فرمانده سپاه شهدا استان تاکید کرد : از اول آبان ماه با پنج اجلاسیه اصلی کنگره 12 هزار شهید استان آغاز می شود و رسانه ها نیز از هم اکنون با پرداخت کامل به موضوع در گسترش فرهنگ ایثار و شهادت نقش آفرینی می کنند و امیدواریم پیام رسانان واقعی شهدا در استان باشیم.

وی در خاتمه گفت : جوانان عزیز استانمان همچنان برای ایجاد امنیت و وحدت در جامعه اسلامیمان جان خود را فدا می کنند و باید قدر آنها را بدانیم که اهمیت بخشیدن به شهدا در جامعه حرکتی در این زمینه است و خبرنگاران نیز به عنوان سازمان رزم فکری جامعه نقش خود را در این زمینه به نحو احسن ایفا کنند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 106686
دیدگاه خود را به ما بگویید.