تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۶ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۱۰:۲۳ ب.ظ

   420 بازدید

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه بعد از تغییر مدیرکل اداری و پشتیبانی منابع انسانی ، مدیر تربیت بدنی و مدیر فناوری اطلاعات در این مجموعه ، در آخرین برنامه تغییرش جعفر نجف پور را که از رقبای وی برای تصدی پست ریاست دانشگاه بود

جوان پرس : دکتر محمود پوریوسف سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه بعد از تغییر مدیرکل اداری و پشتیبانی منابع انسانی ، مدیر تربیت بدنی و مدیر فناوری اطلاعات در این مجموعه ، در آخرین برنامه تغییرش جعفر نجف پور را که از رقبای وی برای تصدی پست ریاست دانشگاه بود را به عنوان معاون آموزشی و حجت الاسلام میرکاظم کاظم موسوی برنج آبادی را به عنوان رئیس دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه منصوب کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی در مراسم تودیع و معارفه معاون آموزشی و رئیس دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری، هدف و چشم انداز دهه چهارم انقلاب را پیشرفت و عدالت عنوان کرد و گفت: «دانشگاه ها در این مسیر نقش بسیار مهمی دارند که باید برنامه ریزی های جدی در راستای پیشرفت علمی کشور داشته باشند.»

دکتر محمود پوریوسف اظهار کرد: آموزش، حساس ترین قسمت دانشگاه است و مقدمه پیشرفت علمی از طریق این حوزه صورت می‌‎گیرد.

وی با قدردانی از زحمات دکتر علیرضا بنیادی معاون آموزشی سابق واحد خاطرنشان کرد: در زمان انتصاب دکتر بنیادی به این سمت، یک سری ضعف هایی در این حوزه وجود داشت که برخی از آنهابا مدیریت مدبرانه ایشان رفع شد.

وی افزود: تغییرات مدیریتی طبیعت هر مجموعه ای است و بر همین اساس دکتر جعفر نجف پور که از نیروهای ارزشی و اساتید خوش نام و با تجربه و کارآمددانشگاه هستند به عنوان معاون آموزش واحد ارومیه منصوب می شوند.

رئیس واحد ارومیه تصریح کرد: امیدواریم دکتر نجف پور با برنامه ریزی های مناسب و ایده های جدید در پیشرفت آموزش دانشگاه بیش از پیش تلاش کنند.

دکتر جعفر نجف پور نیز در این مراسم گفت: انتقاد از عملکرد مسئولان امر بسیار راحتی است ولی با تکیه بر مناصب اجرایی و قرار گرفتن در این پست ها، سختی کار مشخص می شود.

وی همدلی و اتحاد یک مجموعه در رسیدن به اهداف تعیین شده را مهم ترین شاخصه عنوان کرد و افزود: از تمامی کارکنان و اعضای هیات رئیسه انتظار یاری و همدلی داریم.

در پایان این مراسم دکتر علیرضا بنیادی تکریم و دکتر جعفر نجف پور به عنوان معاون جدید آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه معارفه شد.

همچنین دکتر طاهره آخوندزاده رئیس دانشکده علوم انسانی نیز تکریم و حجت الاسلام میرکاظم کاظم موسوی برنج آبادی به عنوان رئیس جدید دانشکده علوم انسانی معارفه شد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 113298
دیدگاه خود را به ما بگویید.