تاریخ انتشار :جمعه ۱۹ آبان ۹۶.::. ساعت : ۶:۵۸ ب.ظ

   222 بازدید

رئیس شورای اسلامی شهر مهاباد ضمن اعلام خبر آغاز فعالیت شهردار جدید مهاباد به تشریح انتظارات از این شهردار پرداخت.

جوان پرس : رئیس شورای اسلامی شهر مهاباد روز چهارشنبه (17 آبان ماه) در گفت وگو با خبرنگار کردپرس گفت: حکم دکتر کامران علیزاده آذر به عنوان شهردار مهاباد از سوی دفتر امور شهری وشوراهای اسلامی استانداری آذربایجان غربی مورد تایید قرار گرفت و روز سه شنبه وی به صورت رسمی آغاز به کار کرد.

حامد حیدری در خصوص انتظارات شورای شهر  از شهردار جدید مهاباد افزود: انتخاب آقای علیزاده آذر فرصت مناسبی برای ایشان است تا بتوانند برنامه‌ها و اهداف خود را عملی نمایند و انتظار می رود که ایشان در مرحله ی اول به پرداخت حقوق پرسنل، تعامل مثبت با ادارات و ارگانهای شهرستان و با پرسنل شهرداری به عنوان اصلی‌ترین درخواستهای شورای شهر از شهردار بپردازند.

 وی ادامه داد: برنامه‌های اولیه شورای دوره پنجم پرداخت حقوق پرسنل شهرداری، روکش و آسفالت خیابانها و معابر، مبلمان شهری، تجهیز و تکمیل شهرک صنعتی کاوه و افزایش سرانه فضای سبز  شهری  است. همچنین ساماندهی ترمینال و تره بار نیز در دستور کار قرار خواهد گرفت.

رئیس شورای شهر تاکید کرد: تلاش خواهیم کرد تا تمامی پرونده های حقوقی که از سال های گذشته تا کنون باقی مانده اند را در آینده ایی نزدیک به سرانجام برسانیم.

حیدری با اشاره به بررسی بدهی های شهرداری نیز گفت: امیدواریم دیون شهرداری هم پس از مطالعات و بررسی راهکارهای پرداخت برطرف شوند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 109198
دیدگاه خود را به ما بگویید.