تاریخ انتشار :چهارشنبه ۹ خرداد ۹۷.::. ساعت : ۱۰:۱۵ ق.ظ

   157 بازدید

همزمان با اعلام خبر انصراف۵۰ نماینده از طرح سوال از رئیس جمهور، اسامی این نمایندگان نیز منتشر شد که سه نماینده آذربایجان غربی در جمع این نمایندگان قرار دارند.

جوان پرس : همزمان با اعلام خبر انصراف۵۰ نماینده از طرح سوال از رئیس جمهور، اسامی این نمایندگان نیز منتشر شد که سه نماینده آذربایجان غربی در جمع این نمایندگان قرار دارند.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس امروزسه شنبه گفت: ۵۰ نفر از نمایندگان، امضای خود را در مورد طرح سوال از رئیس جمهور پس گرفتند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت  بهروز نعمتی گفت: تا شب گذشته ۵۰ نفر از نمایندگان، امضای خود را در مورد طرح سوال از رئیس جمهور پس گرفتند وبه این ترتیب تعداد امضاهای طرح مذکور از حد نصاب افتاد.

در همین ارتباط خبرگزاری فارس گزارش داد که قرار  بود سؤال از رئیس‌جمهور درباره  موسسات مالی و اعتباری امروز در صحن علنی پارلمان اعلام وصول شود که با انصراف برخی نمایندگان از سؤال خود از رئیس‌جمهور، این درخواست از حد نصاب افتاده و اعلام وصول نشد.

خبرگزاری فارس همزمان با اعلام این خبر، اسامی ۴۲ نماینده ای که از سؤال از رئیس‌جمهور درباره مؤسسات مالی و اعتباری انصراف دادند منتشر کرد که روح‌الله حضرت‌پور نماینده ارومیه، جلال محمودزاده نماینده مهاباد، همایون هاشمی نماینده شاهیندژ، تکاب و میاندوآب  سه نماینده آذربایجان غربی هستند که در جمع این نمایندگان قرار دارند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 114494
دیدگاه خود را به ما بگویید.