تاریخ انتشار :یکشنبه ۸ مرداد ۹۱.::. ساعت : ۱۲:۲۰ ب.ظ

   336 بازدید

در بخش صنعت، اولویت در زمینه اتمام طرح های نیمه تمام و تثبیت فعالیت های در حال انجام و ارتقای توان  بخش خصوصی و ایجاد تعامل صنعت و دانشگاه می باشد 

به گزارش جوان اکبری در مراسم معارفه خود با اشاره به سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی گفت: در جهت حمایت و همدلی با این مهم، همراهی وزارت متبوع ، نمایندگان شریف استان، بانک های عامل، بخش خصوصی و عنایت مقام عالی استان و معاونین محترم ایشان در این زمینه تاثیرگذار و حیاتی خواهد بود.

وی خطاب به سرمایه گذاران بخش خصوصی افزود : امیدوارم با همکاری شما تلاشگران عرصه تولید و تجارت و همکاران عزیزم در سازمان در بخش های صنعت و معدن، بازرگانی و تجارت، بتوانیم شاهد همدلی مضاعف بخش های خصوصی و دولتی در جهت رفاه عمومی، گام های موثر و کلیدی برداریم.

اکبری در بخش دیگری از سخنان خود به اولویت های کاری در برنامه های بخش صنعت، معدن و تجارت استان اشاره کرد و گفت: در بخش صنعت، اولویت در زمینه اتمام طرح های نیمه تمام و تثبیت فعالیت های در حال انجام و ارتقای توان  بخش خصوصی و ایجاد تعامل صنعت و دانشگاه می باشد و همچنین در بخش معدن، شناسایی ظرفیت های خالی و فعال سازی معادن راکد و در بخش تجارت نیز تسهیل در فضای کسب و کار، تعامل با بازاریان محترم و توسعه و حمایت از بخش صادرات در دستور کار خواهد بود.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت با توجه به حجم بزرگ ماموریت ها، بدون همراهی همکاران محترم سازمان صنعت، معدن و تجارت موفقیت حاصل نخواهد شد.

اکبری با اشاره به تولید 60درصدی کنسانتره کشور در آذربایجان غربی، افزود: این استان قابلیت های بسیاری در در حوزه تولید آبمیوه دارد و برای دستیابی به موفقیت های بالاتر باید به صورت تخصصی وارد عمل شود.
وی به نقش مرکز آموزشی علمی کاربردی بازرگانی ارومیه در ارتقاء صنعت استان اشاره کرد و اظهار داشت: برای داشتن نیروهای متخصص و مجرب باید رشته هایی مرتبط با حوزه صنعت، معدن و تجارت در این دانشگاه ایجاد شود.
اکبری در ادامه سخنانش بازرگانی و صنایع و معادن را جزو یک خانواده دانست که اگر با سیستمی واحد و به صورت تیمی کار کنند موفق خواهند بود.

وی در خاتمه افزود : بر خود وظیفه می دانم از خدمات، زحمات و تلاش های بی دریغ دوستان و همکاران بزرگوار جناب آقایان اسکندری و داداشی در عرصه صنعت، معدن و بازرگانی استان تقدیر و تشکر نموده و از خداوند متعال برای ایشان آرزوی سلامتی و بهروزی داشته باشم.

از خداوند متعال خواهانم تا در مسوولیت جدید مرا یاری نموده و زمینه های تعجیل ظهور در فرج آقا امام زمان را هرچه سریعتر فراهم نماید.

دیزج نژاد معاون برنامه ریزی استاندار نیز به عنوان سخنران بعدی گفت : ظرفیت های صنعتی این استان در برخی بخشها قابل توجه و انکارناپذیر است.

وی با تاکید بر برندسازی مناسب در این خصوص برای استان اضافه کرد: باید با برندسازی مناسب برای استان در مقابل برندهای خارجی بایستیم و نام خود را در حوزه های مختلف صنعتی در منطقه و جهان بشناسانیم.

دیزج نژاد یاد آور شد: در صورت واحد بودن برندهای تولیدی، می توانیم حرفهای بسیاری برای گفتن در حوزه صنعت داشته باشیم.

معاون برنامه ریزی استاندار آذربایجان غربی توجه روزافزون به توسعه کشور و استان با بهره گیری از تمام فرصت ها را مورد تاکید قرار داد و گفت: در این خصوص توجه و تقید عملی به برنامه های تدوین شده می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

دیزج نژاد در ادامه مجموعه صنعت، معدن و تجارت را در افزایش توجه به بخش های مختلف زیرمجموعه قابل توجه دانست و افزود: توجه به توسعه در کنار صیانت از وضع موجود مهمترین امری است که در برنامه ریزی های این بخش باید مورد توجه مدیران قرار گیرد.

درانتهای مراسم با هدایایی از طرف بخش خصوصی و همچنین مدیر شرکت غله و خدامات بازرگانی استان آذربایجان غربی جناب آقای مهندس جوادی از آقایان اسکندری و داداشی مدیران قبلی بازرگانی و صنایع استان تقدیر شده و از زحمات ایشان در چند سال گذشته قدردانی گردید.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 6715
یک دیدگاه

  1. شعار با عمل جایگاهی به مثال زمین تا اسمان است. نهایت میز و ریاست و حاکمیت مهم است به هر قمیت باقی بماند.
    امروز و دیروز همه همه مبین این سخن است اگر باندی و مافیایی نباشی و حق حضور در میدان را نداری . اقای که مدعی تعجیل در ظهور امام زمانی
    قدری هم به ظهور عین بارور شدن حقیقت اندیشه کنید از تخیلات دست بر دارید و …
    متاسف ام از عمل کرد هاولی تاسف من راه به جایی نخواهد برد

دیدگاه خود را به ما بگویید.