تاریخ انتشار :یکشنبه ۸ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۸:۰۴ ب.ظ

   386 بازدید

شهرداری ارومیه آخرین شانس خود برای صعود به مرحله حذفی را نیز از دست داد.

جوان پرس : شهرداری ارومیه در ادامه باخت‌های تحقیرآمیز در خانه امروز مقابل شهرداری ورامین نیز شکست خورد.

تیم والیبال شهرداری ارومیه در بیستمین هفته لیگ برتر والیبال میزبان شهرداری ورامین بود.

ست نخست بازی در حالی شروع شد که سالن بازی همانند بازی‌های گذشته تماشاگر زیادی به خود نمی‌دید.

شهرداری ورامین توانست در این ست قدرت خود را به رخ میزبان کشیده و بازی را با نتیجه 25 بر 19 از حریف ببرد.

شهرداری ارومیه همانند بازی‌های گذشته نمایشی بی‌قدرت داشت و این موضوعی بود که از همان نخست هواداران ارومیه‌ای را آزرده خاطر کند، آن هم هوادارانی از نوع اصیل که در آنرین نظرسنجی در مورد پر هوادارترین تیم والیبال کشورمان سنگ تمام گذاشته و با آماری تحسین برانگیز تیم والیبال شهرداری ارومیه را به‌عنوان پرطرفدارترین تیم به همگان معرفی کردند.

شهرداری ارومیه در ست دوم کمی به خود آمد و توانست حریف را با نتیجه 28 بر 26 تیم مهمان را شکست دهد و این شروع در این ست نیز پایانی داشت و تیم میزبان در ست‌های بعدی توانی در چنته نداشت که بتواند تیم ورامینی را مغلوب کند.

تیم شهرداری ورامین در ادامه در ست سوم توانست قدرت خود را بر میزبان دیکته کند و این ست را هم با نتیجه 25 بر 17 به نام خو ثبت کند.

برتری تیم شهرداری ورامین در ست چهارم نیز ادامه داشت و در نهایت توانست این ست را با نتیجه 25 بر 17 از حریف ببرد و در مجموع ست شماری پیروز میدان شود.

تیم مهمان در نهایت با نتیجه 3 بر یک میزبان خود را از پیش رو برداشت.

موضوعی که در اواخر بازی توجه همگان را به خود جلب می‌کرد تشویق تیم ورامینی توسط هواداران ارومیه‌ای بود چرا که عواطف و احساسات هواداران ارومیه‌ای توسط بازیکنان تیم که بنا به دلایل نامعلومی بازی‌های خوبی به نمایش نمی‌گذارند مورد توجه قرار نمی‌گیرد.

به گزارش تسنیم ؛ چندین مرتبه به این مهم که عواطف مردم بسیار با ارزشمندتر از هر بحث دیگری است اشاره شده ولی مسئولان و بازیکنان توجهی به این موضوع ندارند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 111441
دیدگاه خود را به ما بگویید.