تاریخ انتشار :چهار شنبه 4 ژانویه 12.::. ساعت : 12:25 ق.ظ

   471 بازدید

bazian125

خبرگزاری جوان//ابراهيم بازيان شهردار سابق اروميه و ستايشگر پرشور اهل بيت (ع) چندي است كه به اقتضاي كاري  ( هم اكنون مديرعامل شركت سرمايه گذاري خانه سازي ايران و در تهران اقامت دارند )در اروميه كمتر ديده مي شوند. در مراسم روز جمعه 9 دي ماه و در جمع هم شهريانش او را ديديم و دقايقي سخن از حادثه مردمي 9 دي 88 به ميان آورديم.

مهندس بازيان با اشاره به ماهيت مردمي و ولايي بودن اين حادثه تاريخي و دشمن شكن گفت : در تاريخ انقلاب اسلامي بعضي از ايام به لحاظ حوادث و نتايج و ماهيت آن به حق ” ايام الله ” اند مثل 19 دي ماه 56 در قم ، 29 بهمن 56 در تبريز ، 22 بهمن 57 در كل ايران ، 12 فروردين 58 ، هفتم تير 60 و…. از اين ديدگاه 9 دي ماه 88 واقعاً از نظر ماهيت مصداق عيني ايام الله بود .

وي در بيان اهداف اين خيزش مردمي در برابر دشمنان نظام گفت : ملت مسلمان ايران با بصيرت و هشياري تمام و با هدف حراست از مرزهاي اعتقادي و حمايت از ولايت و رهبري ديني خود را در آن روز به صورت خيزشي خود جوش و بر اساس غيرت ديني ، حماسه اي خيره كننده آفريدند و دشمنان اسلام و نظام را منزوي و آتش فتنه اي را كه مقدسات و اعتقادات معنوي مردم را هدف گرفته بود خاموش كردند.

مهندس بازيان با اشاره به عظمت شگفت انگيز حماسه 9 دي ماه گفت : به نظر من اين حماسه مردمي – ديني تجلي ديگري از روز غدير سال دهم هجري بود كه خداوند در قرآن در وصف آن مي گويد : “اليوم يئس الذين كفرو من دينكم ” ( امروز اهل كفر از مشاهده كامل شدن دين شما مايوس شدند ) در روز نهم دي ماه 88 چشم آمريكا و انگليس و صهيونيست ها و عوامل داخلي آنها از ديدن تلائلو حماسه انقلابي و شور ولايتمداري مردم ايران خيره شد و آنان يك بار ديگر از تحقق اهداف شوم خود در ايران و رخنه در نظام اسلامي مايوس شدند.

شهردار سابق اروميه حضور ميليوني مردم در شهرهاي ايران در روز 9 دي ماه ، به نوعي رفراندوم عظيم مردمي و سياسي ارزيابي كرد و اظهار داشت : مردم هوشمند ايران يكبار ديگر در نهم دي ماه 88 با گذشت 3 دهه از 12 فروردين 58 ، به نظام جمهوري اسلامي راي مثبت دادند ، همچنانكه در سال 58 با راي دادن به جمهوري اسلامي با ولايت و رهبري امام خميني تجديد بيعت كردند در نهم دي ماه 88 هم همان مردم با حضور در عرصه با رهبري آيت الله خامنه اي تجديد عهد و تحكيم بيعت نموده و وفاداري خود را نسبت به نظام اسلامي اعلان كردند.

بازيان با اشاره به برخي ادعاهاي اصلاح طلبان كه در دولت هفتم و هشتم مدام مي گفتند بايد از نو رفراندوم سياسي در ايران صورت بگيرد ، گفت : اين هم رفراندومي كه آقايان مي خواستند ! مردم ايران در نهم دي ماه با آن رفراندوم عظيم بازهم به ولايت فقيه و نظامي كه امام راحل بنيانگذاري كرده بود راي ” آري ” دادند و چشم دنيا را خيره كردند.

وي آينده نظام را هم در پرتو روشن روز نهم دي ماه تضمين شده توصيف كرد و خاطر نشان ساخت : حماسه 9 دي ماه هم فتنه گران آن روز را به گوشه ي انزوا و رسوايي كشاند و هم فتنه هاي بعدي را از هر نوع و جنس و قماشي كه باشند ، خنثي ساخت! كما اينكه ديديم و همگان ديدند و از اين پس نيز فتنه گران با هر نقاب و رنگي كه بخواهند آسيبي به نظام اسلامي يا ولايت فقيه بزنند ، بي شك با خشم مردمي از نوع نهم دي ماه مواجه خواهند شد . مقام معظم رهبري هم اين حقيقت را گفته اند.

ابراهيم بازيان در پايان اين نكته را هم افزود كه : مردم در 9 دي ماه ناكثين و مارقين و قاسطين دوران ما را به رهبري داهيانه فرزند خلف علي مرتضي (ع) حضرت آيت الله خامنه اي به حاشيه راندند . مبارك بود روز نهم دي ماه و مبارك خواهد بود تا هميشه .

منبع:نشریه دنیز

Print Friendly
کدخبر : 612
یک دیدگاه

  1. قبلعلي says:

    بازيان بايد بيايد ولي اگر نماينده شاعرمان جناب كويرآبادكن اگر اجازه بدهد!!!؟؟؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.