تاریخ انتشار :جمعه 17 فوریه 12.::. ساعت : 6:52 ب.ظ

   973 بازدید

1342550691
در پی انتشار تصاویر اونجوری(!) از گلشیفته، برخی از صاحب نظران این رشته به دلیل اینکه دیگر خانه ای نداشتند در پارکی دور هم جمع شده و به بیان نظرات خود در این خصوص پرداختند.
 
آقای ماستمالیان:
 
در حالیکه یک قاشق ماست به دهانش برد گفت: “کی به کیه! باید همه چیز رو ماستمالی کنیم! باید بگیم یک سری آدم مریض اومدن با فتوشاپ کله ی گلشیفته رو چسبوندن به بدن یکی دیگه!” آقای خنده رو در حالیکه می خندید گفت: «شما کجای کاری؟! حتی خودش هم توی فیسبوکش عکس ها رو تایید کرده و حتی فیلمش هم موجوده! این یکی رو دیگه نمی شه ماستمالش کرد!»
 
آقای سبزیان:
 
با عصبانیت گفت: «اصلاً چرا می خواین ماستمالش کنین؟! این دختر با شجاعت تمام لباس هاش رو در آورده و اجازه داده ازش فیلم و عکس بگیرن! اون مایه ی افتخار هست! باید از این حرکتش حمایت کنیم.» یکی پرسید: «چطوری؟» آقای سبزیان گفت: «مثلاً از مردم بخوایم یک روز همه لخت بیان یکجا جمع شن! امیدوارم این حرکت های آزادی خواهانه باعث بشه در آینده ای نزدیک همه ی مردم جهان مثل حیوون ها آزادانه لخت توی خیابون ها رد بشن و هر وقت هم دلشون خواست […..]!»

 
 آقای هیزبینیان:
 
 گفت: «من هنوزم معتقد هستم خروج گلشیفته از کشور یک ضایعه ی بزرگ بود. خودتون که عکس ها رو دیدید(!!) سینمای ما به چنین بازیگرانی نیاز داره. یکی نیست به این گلشیفته بگه اگه می خواستی فیلم اینطوری بازی کنی چرا به خودم نگفتی؟! یک ایده های نابی هم دارم که نگو و نپرس!»

 
 آقای قاطیان :
 
گفت: «همش تقصیر این اصغر هست. آخه یعنی چی که رفته این جایزه گلدن مُلدن رو گرفته؟! همه ی توجهات ما کارشناسان(!) به اون جلب شد. خب این دختر هم حساس هست. وقتی کسی بهش توجه نمی کنه مجبور میشه از این کارها بکنه! تا سوژه بشه!»
 
آقای هیزیان:
 
«من یه پیشنهاد دارم! واسه اینکه باز هم چنین حرکت هایی از ایشون ادامه داشته باشه لطفاً یک چند وقتی هیچکس بهش توجه نکنه!» سئوالات اساسی: 1- رابطه لخت شدن و آزادی خواهی را با رسم شکل نشان دهید! (از شکل های اونطوری نکشید که نمره منفی داره ها!) 2- با فرض اینکه: “هر کس عکس لختی بگیرد آزادی خواه است!” ثابت کنید فردی که در فیلم های پورنو بازی می کند آخر آزادی خواهی است! 3- اگر لخت بودن و آزادی خواهی رابطه ی مستقیم دارند پس چرا رهبران آزادی خواه در جهان در هیچ برهه ی زمانی لخت نبودند؟! 4- واسه نونه؟!
 
 
رها ابریشمی/بولتن نیوز
 
Print Friendly
کدخبر : 1386
دیدگاه خود را به ما بگویید.