تاریخ انتشار :دوشنبه ۳ اردیبهشت ۹۷.::. ساعت : ۱۱:۰۰ ق.ظ

   217 بازدید

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: باشگاهداری در ارومیه ضعیف است و برنامه ریزی درستی برای آن وجود ندارد.

جوان پرس : مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: باشگاهداری در ارومیه ضعیف است و برنامه ریزی درستی برای آن وجود ندارد.

عبدالله چمن گلی عصر یکشنبه در نشست با خبرنگاران با اشاره به مشکلات تیم فوتبال بانوان همیاری شهرداری ارومیه اظهار داشت: اگر نهادی در ارومیه می خواهد باشگاهداری کند باید برای ساپورت مالی و برنامه های آن برنامه ریزی مدون و دقیق داشته باشد نه اینکه با فشار روانی طرفداران و پیگیری نمایندگان مجلس در دقیقه آخر مشکلات آن حل شود.

وی با بیان اینکه به قهرمانان شناسایی شده حقوق ماهانه می دهیم و سه ماه است به ورزشکارانی که به جاکارتا اعزام می شوند حقوق پرداخت شده است ، ادامه داد : ۷۰ نفر در رشته های مختلف برای آمادگی مسابقات جاکارتا انتخاب شده اند که مورد ساپورت قرار دارند.

چمن گلی از برگزاری اردوی تیم ملی قایقرانی در ارومیه خبر داد و گفت: اردوی تیم ملی قایقرانی کشورمان هم اکنون در دریاچه سد شهرچای (سیلوانا) در حال برگزاری است و فرصت خوبی را برای قایقرانی استان مان رقم زده است.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه برای اجرای طرح و برنامه های سازمانهای مردم نهاد و کمک مالی از آنها در سال ۹۷ اظهارداشت:  همزمان با هفته جوان سعی شده در تمام شهرهای استان جشنواره علی اکبر برگزار و از نفرات برتر استانی تجلیل می شود.

چمن گلی در خصوص آخرین وضعیت فرهنگسرای جوان ارومیه افزود: فرهنگسرای خانه جوان ارومیه به زودی در اختیار اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی قرار خواهد گرفت و فعلا منتظر ابلاغیه استاندار برای واگذاری آن هستیم تا مدیریت و برنامه های آن ابلاغ شوند.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی با بیان اینکه اعتبارات حوزه ورزش استان در برخی موارد به اندازه یک بازیکن تیم های فوتبال پایتخت نیست گفت: طی هفته جاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان، در صورت امکان با حضور استاندار و نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی، برگزار می‌شود.

https://media.mehrnews.com/d/2018/04/22/4/2765156.jpg

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 113504
دیدگاه خود را به ما بگویید.