تاریخ انتشار :چهارشنبه ۳ مرداد ۹۷.::. ساعت : ۱۱:۳۰ ق.ظ

   499 بازدید

چمن گلی در گفتگو با ايسنا با تاکید بر اینکه آذربایجان غربی در بحث ورزش همگانی جایگاه خوبی دارد افزود: مردم استان از ورزش های همگانی در طی سال های گذشته استقبال خوبی داشته اند و امید است امسال با اجرای طرح محلات این استقبال افزایش یابد.

جوان پرس : مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: باشگاه ها و سالنهای ورزشی مناطق کم برخوردار استان استاندارد لازم را ندارند.

عبدالله چمن گلی افزود : براساس دستور العمل های کشوری،باشگاه و سالنهای ورزشی استان از استاندارد کافی برخوردار بوده و فقط باشگاه های ورزشی در مناطق کم برخوردار استان استاندارد نیستند.

چمن گلی با اشاره به اینکه وزارت ورزش و جوانان برنامه های برای گسترش ورزش در بین جوانان دارد ، تصریح کرد: نظارت براستاندارد سازی باشگاه های ورزشی به ویژه در مناطق کم برخوردار و رایگان کردن خدمات این باشگاه ها از جمله اقدامات سازمان ورزش و جوانان استان است.

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی اظهار کرد: از هفته اول مرداد ماه سال جاری طرح محلات با هدف ایجاد نشاط دربین جوانان و خانواده ها و گسترش ورزش همگانی به صورت رایگان تا اواخر تابستان برگزار خواهد شد.

 وی با اشاره به اینکه مکان برگزاری طرح محلات بیشتر در مناطق حاشیه نشین و کم برخوردار شهر های استان تعیین شده ، خاطرنشان کرد : ایجاد کارگاه های آموزشی در حوزه ورزش همگانی، برگزاری مسابقات دومیدانی، طناب کشی و ورزش بانوان از جمله برنامه های هستند که در این طرح اجرا خواهند شد.

چمن گلی در گفتگو با ایسنا با تاکید بر اینکه آذربایجان غربی در بحث ورزش همگانی جایگاه خوبی دارد افزود: مردم استان از ورزش های همگانی در طی سال های گذشته استقبال خوبی داشته اند و امید است امسال با اجرای طرح محلات این استقبال افزایش یابد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 116057
دیدگاه خود را به ما بگویید.