بالاخره فرماندار جديد نقده از سه راهي حيدر آباد گذشت ! | جوان پرس
تاریخ انتشار :یکشنبه 11 نوامبر 12.::. ساعت : 10:16 ق.ظ

   399 بازدید

با حكم استاندار آذربايجان غربي بالاخره سرپرست فرمانداري شهرستان نقده منصوب شد.

 جوان پرس : از حدود 2 سال قبل بود كه زمزمه رفتن حسين يوسفي فرماندار سابق نقده بر سر زبانها جاري شد و هر روز  اسم يكي مطرح و در سه راهي حيدر آباد گير مي كرد و خود آقاي يوسفي هم بلاتكليف بود كه مي رود يا مي ماند ، تا اينكه اين هفته گذشته فرجي حاصل شد و اين قرعه جديد از  هفت خوان رستم انتصابات استاني عبور كرد و مجيد هاشمي كه تا چند ماه قبل در كسوت فرماندار چايپاره مشغول بكار بود در اين شهرستان حساس به  سمت سرپرست فرمانداري نقده منصوب شدند.
 
  شهرستان نقده يكي از شهرهاي مهم در استان است و حتما والي آذربايجان غربي با در نظر گرفتن همه جوانب و شرايط حساس و كارنامه آقاي هاشمي ، ايشان را روانه نقده كرده است. 
 
  با اين حال به گزارش سايت استانداري ، در حكم  وحيد جلال زاده استاندار آذربايجان غربي آمده است :
 
جناب آقاي مجيد هاشمي
 
سلام عليكم
با صلوات بر محمد و آل محمد(ص) ؛ نظر به سوابق ارزشمند ، تعهد اسلامي و توان اجرائي ، به موجب اين حكم جنابعالي را به سمت سرپرست فرمانداري شهرستان نقده تعيين و منصوب مي نمايم.
 اميد است با اتكال به خداوند سبحان و بر اساس شرح وظايف مصوب در راستاي خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي و مردم منطقه و اجراي برنامه هاي دولت خدمتگزار موفق و مويد باشيد.
 معاون امنيتي و انتظامي استاندار در مراسم توديع و معارفه : براي غلبه بر تحريم ها و خنثي كردن توطئه هاي دشمنان ، حفظ وحدت و همدلي بيش از گذشته ضروري است.

   معاون امنيتي و انتظامي استاندار آذربايجان غربي در جلسه شوراي اداري شهرستان نقده با اشاره به نقش مردم شهرستان نقده در دفاع از كيان اسلامي گفت: مردم شهرستان نقده در پيروزي انقلاب شكوهند اسلامي و در دوران دفاع ممقدس نقش موثري ايفا كردند و تقديم  800 شهيد گرانقدر در راه حفظ نظام اسلامي حاكي از اين مدعاست.

   عيسي قنبري با اشاره به اقدامات و موفقيت هاي دولتهاي  نهم و دهم در طول خدمتگزاري خود در اجراي سياستها و برنامه هاي داخلي و خارجي گفت : رهبر معظم انقلاب بارها در فرمايشات گوهر بارشان بدانها اشاره داشتند و از خدمات دولت قدرداني نموده اند.

 وي در ادامه بيان اينكه امروز به بركت انقلاب اسلامي و رشادت هاي رزمندگان اسلام امنيت پايدار در كشور برقرار است گفت: امروز امنيت پايدار در كشور و بويژه منطقه ،مديون شهيدان و رشادتهاي ايثارگران ، جانبازان ، آزادگان و مردم انقلابي اين خطه از كشورمان است كه هرگز فراموش نخواهد شد .

 قنبري افزود : الحمدلله اقدامات و كارهاي خوب و شايان توجهي در بخش هاي مختلف عمراني ، توليدي ، اقتصادي و فرهنگي  در شهرستان نقده انجام يافته و در حال انجام است ولي براي ملت شهيد پرور و ولايي منطقه و شهرستان كافي نبوده و ضرورت دارد تمامي مسئولين با تعامل ، وحدت و همكاري تام ، دست در دست هم براي عمران و پيشبرد آباداني آن قدمهاي بلندتري بردارند .

  وي با تمسك به آيه شريفه « واعتصموا بحبل الله جميعا” ولا تفرقوا » و فرمايش گهر بار حضرت امام (ره) مبني بر اينكه « عامل پيروزي ما وحدت كلمه بود » ، در شرايط كنوني كشور و فشار تحريمها و وجود برخي مشكلات ، موعد كنوني را زمان اتحاد و وحدت دانست و به عنوان يك ضرورت بر آن تاكيد نمود .

   در پايان جلسه شوراي اداري ، با قدرداني از تلاشها و زحمات يوسفي در دوران خدمت در پست فرماندار ، مجيد هاشمي بعنوان سرپرست فرمانداري شهرستان نقده معرفي شد .     

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 9129
یک دیدگاه

  1. I cannot thank you enough for the article.Much thanks again. Great.

دیدگاه خود را به ما بگویید.