باید جلوي نداهای ناسالمی که عامل تفرقه هستند گرفته شود | جوان پرس
تاریخ انتشار :پنجشنبه 15 ژوئن 17.::. ساعت : 9:20 ق.ظ

   216 بازدید

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی گفت: امروزه نداهای ناسالمی از هنجره های ناسالم بیرون می آید که عامل تفرقه است و باید جلو آنها گرفته شود.

جوان پرس : فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی گفت: امروزه نداهای ناسالمی از هنجره های ناسالم بیرون می آید که عامل تفرقه است و باید جلو آنها گرفته شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهداء از آذربایجان غربی، سردار عابدین خرّم در در آیین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت با اشاره به وظایف سپاه پاسداران گفت: مهمترین وظیفه سپاه پاسداران خدمت به مردم، حفظ و حراست از آرمان های انقلاب، ایجاد امنیت و آرامش برای مردم و مسئولان است.

وی با اشاره به عوامل اقتدار کشور تصریح کرد: ولایت فقیه، حضور همه جانبه مردم در تعیین سرنوشت و اقتدار نیروهای نظامی، امنیتی و قضایی از عوامل اقتدار کشورمان است.

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی افزود: امروزه نداهای ناسالمی از هنجره های ناسالم بیرون می آید که عامل تفرقه است و باید جلو آنها گرفته شود.

به گفته وی اگر دشمنان نمی توانند کشورمان را تحمل کنند دلیل بر آن است که کشور ما بر نقطه ضعف آنها دست گذاشته است.

سردار خرّم خاطرنشان کرد: تروریست خوب یا تروریست بد وجود ندارد، تروریست در هر شرایطی تروریست بوده و محکوم است.

وی تصریح کرد: باید وحدت خود را حفظ کنیم و اجازه ندهیم دشمن به اهداف خود برسد.

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی افزود: باید مسئولین پتانسیل و استعداد های هر منطقه را شناسایی و مشکل بیکاری را حل کنند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 105176
دیدگاه خود را به ما بگویید.