تاریخ انتشار :یکشنبه ۸ آذر ۹۴.::. ساعت : ۳:۴۸ ب.ظ

   593 بازدید

رئیس ستاد انتخابات استان
رادفر : همه مسؤولان و متولیان وظیفه دارند در راستای برگزاری انتخابات سالم، قانونمند و تأمین امنیت آن تمام تلاش خود را به کار گیرند.

جوان پرس : رئیس ستاد انتخابات استان در نهمین جلسه شورای اداری که با حضور نماینده ولی فقیه ،استاندار و اعضای شورای ادارای حضور داشتند با اشاره به مقدمات فراهم شدن انتخابات سالم وباشکوه تاکید کرد از ۲۶ فرایند انتخابات ۲۴ مورد آن به صورت الکترونیکی است.

علیرضا رادفر با بیان ابنکه زمینه حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات سالجاری را فرآهم سازیم ٰ، ادامه داد: حضور آگاهانه و با بصیرت مردم در انتخابات سالجاری در تعیین سرنوشت خود بسیار حائز اهمیت است.

وی با تاکید بر بی طرفی کامل اعضای ستاد در جریان انتخابات استان گفت: حرکات انتخاباتی شروع شده و باید سعی کنیم که با رعایت صحیح قوانین و مقررات بر له یا علیه کاندیدای خاصی تبلیغ صورت نگیرد.

رادفر ادامه داد : چنانچه مدیر و یا کارمندی بر له یا علیه شخصی تبلیغ کند و یا از امکانات دولتی به نفع کاندیدای استفاده شود خلاف قانون است و به شدت با آنها برخورد می شود.

وی با اشاره به این که اولویت اصلی ستاد انتخابات، برگزاری انتخاباتی سالم، قانونمند و پرشور در سالجاری است، افزود: همه مسؤولان و متولیان وظیفه دارند در راستای برگزاری انتخابات سالم، قانونمند و تأمین امنیت آن تمام تلاش خود را به کار گیرند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 80212
دیدگاه خود را به ما بگویید.