تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۸ آذر ۹۵.::. ساعت : ۹:۳۴ ب.ظ

   774 بازدید

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد از بخشودگی وجه التزامِ تسهیلاتِ مشتریانی که تا پایان سال اقدام به تعیین تکلیف و یا تسویه بدهی خود کنند، خبر داد.
جوان پرس : مدیر عامل بانک مهر اقتصاد از بخشودگی وجه التزامِ تسهیلاتِ مشتریانی که تا پایان سال اقدام به تعیین تکلیف و یا تسویه بدهی خود کنند، خبر داد.

سید ضیاء ایمانی، مدیر عامل بانک مهر اقتصاد گفت: مشتریانی که در سر رسید مقرر نسبت به پرداخت اقساط و تسویه اصل و فرع آن اقدام نکرده اند، می توانند با پرداخت کل بدهی و یا اقساط معوقِ هر یک از قرار دادها از بخشودگی جرائم دیر کرد وجه التزام بهره مند شوند.

ایمانی افزود: این طرح با عنوان “مهر ماندگار” در راستای تکریم مشتریان و افزایش توان تسهیلات دهی بانک به بخش های مختلف اقتصاد و آحاد هموطنان گرامی از بیست و نهم آبان ماه تا بیست و نهم اسفند ماه مصادف با میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) ادامه دارد.

وی خاطر نشان کرد: بر اساس این طرح بانک مهر اقتصاد با استفاده از مشوق هایی همچون بخشش وجه التزام و امهال، وجوه بلوکه شده و معوق را جمع آوری و در راستای کمک به توسعه اقتصادی کشور، مجدداً سرمایه گذاری می کند، لذا افرادی که به دلایل مختلف نتوانسته اند اقساط تسهیلات خود را بازپرداخت نمایند، می توانند تا پایان سال با مراجعه به شعب بانک از مزایای این طرح استفاده نمایند

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 99423
دیدگاه خود را به ما بگویید.