تاریخ انتشار :چهارشنبه ۳ آبان ۹۱.::. ساعت : ۹:۳۵ ق.ظ

   1058 بازدید

     نشريه کوشا معمولاً در طول سال هاي فعاليت کاريش يکي از محورهاي اصلي اطلاع رساني را بر فرهنگ سازي در خصوصي مسايل ومباحث مختلف قرار داده وبر آن بوده تا به عنوان بازوان اصلي دستگاه هاي اجرايي ونهادهاي فرهنگي و بر اساس نياز مخاطبين خود حرکت کند.


 به گزارش جوان  درهمين وادي با تعامل وارتباط با مجموعه هاي مختلف بدون چشم داشت و انتظار مادي سعي کرده تا اندک ذره اي از دغدغه هاي اجتماعي را پاسخ دهد و حداقل تاثير خود را در اين حوزه نشان دهد.

 يکي از حوزه هاي  كاري فرهنگ سازي امور ترافيکي و کاهش تصادفات با همكاري پليس راهور انتظامي استان بوده است.

   اين اقدام مناسب و شايسته از زمان مديريت سرهنگ حسين غلامي رئيس پليس وقت در سال 86 عملياتي شد و با اختصاص ستون تاکنون بدون انتظار مادي صرفاً درراستاي فرهنگ سازي گام برداشته ايم.

  مجموعه كوشا به عنوان يکي از فعالين حوزه ترافيک بر آن بوده تا همپاي نهادهاي فرهنگي حرکت کند.

   برخي از نقدها ، تحليل ها ، گزارشات ، مشاوره وهمفكري در كنار اين حرکت تحريريه کوشا  موجب شد تا سردبير نشريه از همان سال آغاز فعاليت به عنوان  ( نمونه ترافيکي ) استان انتخاب شود وهرساله در هفته نيروي انتظامي با حضور مسوولان انتظامي و ارشد استاني موردتقدير قرار مي گرفت.

6 سال متوالي اين افتخار نصيب سردبير نشريه و نگارنده شد تا اينجا قرعه انتخاب وتمايز فعاليت کوشا در حوزه فرهنگي در سال 91 هم رقم بخورد و هفته گذشته از سوي پليس راهورانتظامي استان آذربايجان غربي عبدالسلام معروفي به عنوان نمونه ترافيکي استان انتخاب شود.

   هر چند مراسم تجليل از نمونه هاي ترافيکي در هفته ناجا برگزار شد و به دلايلي سردبير نشريه حضور نيافت و هفته گذشته با دعوت رسمي سرهنگ علي سعيدي، رئيس پليس جديد راهور انتظامي استان درمحل کارش و طي يک مراسم ويژه با اهداي لوح از خدمات  وتلاش هاي عبدالسلام معروفي تقدير شد ؛ در بخشي از لوح اهداي خطاب به عبدالسلام معروفي آمده است؛

با سپاس از حسن همكاري و زحمات حضرتعالي در برقراري انضباط ترافيكي كه حاصل انديشه، علم ، تجربه، خلاقيت و همدلي آن سرور گرامي با پليس راهنمايي و رانندگي استان مي باشد برخورد واجب مي دانيم صميمانه تقدير و تشكر نماييم .

   لذا كسب عنوان نمونه ترافيكي در سال 91 را به شما و خانواده محترم تبريك عرض نموده ، اميد است خدمات انجام شده مرضي رضاي خداوند متعال با پاداش و اجر اخروي قرين گردد و اين مشاركت كماكان تدوام يابد.

 
 اين افتخاردر حالي نصيب سردبير نشريه درآستانه سيزدهمين سال فعاليت کوشا که در اين ايام و در هفته استاندارد هفته نامه کوشا به عنوان فعال ترين رسانه حوزه فرهنگ سازي کاربرد علامت استاندارد معرفي شد ودر مراسمي که با حضور رئيس سازمان ملي استاندارد ايران وجمعي از مسوولان استاني در اتاق بازرگاني اروميه برگزار شداز عبدالسلام معروفي تقدير شد گه خبر آنهم ديروز در اختيار شما قرار گرفت.

 اين دو افتخار برگ زرين ديگري است ثبت شده در کارنامه افتخارات نشريه کوشا وسند بازي بر فعال بودن اين نشريه درحوزه هاي مختلف که اميدواريم در آغاز 13 مين سال فعاليت هديه اي براي مخاطبين عزيز باشد و در اين مسير پرپيچ و خم تنهايمان نگذارند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 8597
یک دیدگاه

  1. chisinau گفت:

    Great, thanks for sharing this post.Much thanks again. Fantastic.

دیدگاه خود را به ما بگویید.