تاریخ انتشار :دوشنبه 9 جولای 12.::. ساعت : 5:04 ق.ظ

   424 بازدید

talabe sirjani1

طلبه عدالتخواه سیرجانی وهمراهان ایشان با مقاومت خویش 24 ساعته از بند دادگاه ویژه روحانیت آزاد شدند.

به گزارش جوان سولدوز درباره این خبر نوشته چند روز قبل طلبه سیرجانی و چهار نفر از همراهان از جمله حجت الاسلام مقدم وآقایان عباسی، سلمانی و محسن شیرازی به دستور دادگاه ویژه روحانیت قم توسط پلیس امنیت قم به صورتی نامناسب و به دور از شأن یک انسان، دستگیر شده بودند.

طلبه سیرجانی از ده روز پیش در اعتراض به دستگیری یکی ازعدالتخواهان ولایتمدار و روند غلط وناعادلانه برخورد با طلبه های عدالتخواه و انقلابی و ولایی در مقابل دادسرای ویژه روحانیت قم تحصن کرده بودند که با برخورد نیروهای امنیتی تحصن جمع شده و تمام پرچم ها و پلاکاردها و… توقیف گردید.

اما تنها پس از دو روز با تلاش گسترده عدالتخواهان در سراسر کشور ومقاومت وپایداری طلبه سیرجانی و همراهانش، در حالی که کلیه اموال و وسائل آنها پس داده شد، آزاد گشتند.

قابل ذکر است شرط طلبه سیرجانی و سایر عدالتخواهان برای ادامه ندادن به تحصن خود مقابل دادگاه ویژه روحانیت قم تشکیل جلسه مذاکره با مسئولین دادگاه ویژه و پاسخگویی آنها به سوالات واعتراضات عدالتخواهان ولایتمدار می باشد که اولین جلسه از این سلسله مذاکرات امروز صبح برگزارشد که جزئیات و اخبار تکمیلی آن در خبرهای بعدی خواهد آمد.

واقعا این سوال از آقایان مطرح است که چرا امثال هادی غفاری ها با وجود توهین های بی شرمانه اشان به مقام عظمای ولایت امام خامنه ای(حفظه الله تعالی) به راحتی در این مملکت در حال جولان دادنند وحتی یک بار از جانب دادگاه ویژه احضار نشده اند!!

اما با عدالتخواهان ولایتمدار وطلبه عدالتخواه سیرجانی چنین برخوردهای نامناسبی صورت میگیرد

براستی چرا برخی مسئولین چنین متکبرانه عمل می کنند و از مواضع غلط خود پایین نمی آیند و حتی حاضر به گفت وگو با یاران ولایت نیستند؟ چرا نمی خواهند سخن عدالتخواهان را بشنوند؟

چه چیزی مانع از به رسمیت شناختن نظارت مردم بر عملکرد مسئولان شده است؟

دلیل آن هرچه باشد؛ یاران ولایت بر راه حق خود استوارند وبا قوت بیشتر از پیش در جهت اهداف عدالتخواهانه خود و مبارزه با ظلم وفساد و پیگیری عملی مطالبات ولایت ادامه خواهند داد. انشاالله

Print Friendly
کدخبر : 6112
7 دیدگاه

 1. شهروند says:

  اگه این تیتر را یک شهروند معمولی میزد الان بعنوان نشر اکاذیب زندان بود!

 2. قره یاخا says:

  والله از ما گفتن بود !!! تورو خدا چرا شما ملت متوجه نیستید این حرفاهارو استکبار وعمالش هم میزنند ! اتفاقا مملکت ما آخر عدالته و تحصن الان بنفع استکباره حتی نباید بگیم گرانی پدر مارا دراورده چون بازم بنفع بیگانه است یا مثلا نباید گفت اختلاس ودزدی زیاد شده ببین الان انتقاد فرهنگش عوض شده شما میتونی اینطوری بنویسی و اونوقت اونی که میخواد گیر بده نمیتونه چون تو نشر اکاذیب شاملت نمیشه حتی نمیتونن بجوند وبچسبانند ومردم هم الان فرهنگ انتقاد معکوس را فهمیده اند مثلا اینطوری:
  الان اقتصاد ما بسیار پویاست اگر استکبار بگذارد. امروز همانطور که انرژی هسته ای حق مسلم ماست درحاشیه تحمل گرانی طاقت فرسا هم حق مسلم ماست. امروز جنگ سایبری و جنگ نرمه و ما باید ماهواره نخریم و بجاش برنامه های پویای صدا و سیما را نگاه کنیم تا حمایت شود. یا مثلا اگر دیدیم میوه گندیده بما قالب میکنند ونرخ کنترل نمیشه تقصیر خود ملته خوب نخرن! یا اگر در پمپ بنزین هوا بجای بنزین میزنیم تقصیر دولت کریمه یا نظام نیست ابدا و اصلا این تقصیر بدفرهنگی ملت ماست که نمیفهمند ما توجنگیم…. این مطالب هیچ جرمی را شامل نمیشود ولی چون معنی معکوس میدهد مردم هم میگیرند و قانون هم هنوز فرهنگ معکوس را شناسایی و تبصره ای پیش بینی نکرده ! تا حالا دیدی کسی را بخاطر لقب دادن به پژو آردی (جواد مخفی یا ماشین دورگه ) بگیرند! مثلا میتوانی این تیتر را اینطور بنویسی : طلبه سیرجانی درحالیکه بزور جهت تحصن وارد بازداشتگاه دادگاه ویژه روحانیت شده بود توسط دادگاه روحانیت به بیرون هدایت شد . همان قضیه معکوس که گفتم. اینجوری هم مردم آنتنشان خبر را درست میگیرند و هم پرونده مخفی برایت باز نمیشه !میدونی که این روزها حتی اگه در جای نامناسب جلو عطسه کردنت را نگیری دو جرم رو شاخشه : اخلال در ا.م. ن .. ی ..ت و کم کمش نشر اکاذیب … اونم نشد شهرداری بعنوان تولید آلودگی صوتی بازداشتت میکنن… از من گفتن بود برو یکم قوانین کیفری را بخوان خصوصا که اینروزها نشر اکاذیب بهترین بازار داغ دادگاه هاست و از اعدام بدتر ولی سهل الچسب تر شده ! حتی برچسب انرژی یخچال هم بازارش از این ماده کیفری کساد تره!

  • انصافا حال کردم با این نظرت حالا می دونم که خبرنگاری پیشنهاد می کنم (به طور جدی ) باهم همکاری داشته باشیم
   چون حسم میگه منو میشناسی علاقه دارم که هم بشناسمت و حتما باهات همکاری کنم و همکاری کنی
   منتظرتم

 3. قره یاخا says:

  سلام به جناب کریمی که اهل ایمانه + بگذار دودمان نصف ونیمه مان بمانه
  به فرنود فر برسان سلامی پرپیمانه + ممنون از پیشنهاد مردانه وصادقانه
  منم یال وکوپالی داشتم دراین زمانه + زدند پروبالم مافیای سایه ناجوانمردانه
  چند صباحی است در سکوتم به آشیانه+ تا بباد ندهند هرآنچه مانده درلانه
  + قلم من ناشناستر نویسد بهترانه + این معر فی البداهه تقدیم تو دانه دانه

 4. مجید says:

  پاسخ به قره یاخا
  اینکه به نفع استکباره که نشد اگر پیرو امامان معصوم هستیم باید در هر شرایطی حرف حق را زد و پیرو حق بود ، ما هممون مسئولیم ،این طرز تفکر باعث می شه مسئولین ما هر کاری دلشون بخواد بکنن اگر تخلفی صورت می گیره باید گفته بشه و پیگیری بشه این مصلت گرایی زمینه را برای جولان سو استفاده کنندگان و فاسدان بیشتر می کنه.

دیدگاه خود را به ما بگویید.