تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۴ شهریور ۹۶.::. ساعت : ۱:۰۰ ب.ظ

   172 بازدید

معاون آموزش، پژوهش و فناورى جمعيت هلال احمر كشور بر لزوم علمی بودن ماموریت های هلال احمر تاکید کرد.

جوان پرس : معاون آموزش، پژوهش و فناورى جمعيت هلال احمر كشور بر لزوم علمی بودن ماموریت های هلال احمر تاکید کرد.

حمیدجمال الدينى  در مراسم افتتاح کارگاه آموزشی مدیریت بحران پیشرفته ویژه معاونین و رؤسای شعب هلال احمر شمالغرب کشور در ارومیه برگزار شد، هدف از برگزارى كارگاه را ارتقاء دانش و تبادل اطلاعات بين معاونين و رؤساى شعب دانست و گفت: ما بايد با ارتقاء و به روزكردن دانش و اطلاعات خود، مرجع علمى ماموريت هاى خود شويم.

وی اظهار كرد: انتقال تجربيات مؤثر و به واسطه آن شناخت ظرفيت هاى خارج از مجموعه هلال احمر مى تواند دستاوردى مطلوب براى اين كارگاه بشمار آيد و باعث ارتقاء سطح عملكرد شعب و استان ها در مواجهه با حوادثى كه تا كنون آنرا تجربه نكرده اند شود.

معاون آموزش، پژوهش و فناورى جمعيت هلال احمر كشور افزود: اميدوارم ارزيابى اساتيد و مسئولان از اين كارگاه با دقت هرچه بيشترى صورت گرفته تا ازين دوره آموزشى سه روزه نتيجه مطلوب را بگيريم.

وى افزود: با شناخت ظرفيت هاى درون جمعيتى و بررسى اقدامات و موفقيت هاى ساير دستگاه هاى موازى با اهداف هلال احمر مى توان نسبت به ارتقاء فرد در جمعيت و همچنين پيشرفت كلى مجموعه اقدام كرد.

مديرعامل جمعيت هلال احمر آذربایجان غربی نیز در این مراسم ضمن تشكر از زحمات معاونت آموزش و پژوهش هلال احمر آذربايجان غربى گفت: اميدوارم تلاش هاى مسئولان اجرايى كارگاه و اساتيد محترم، هم راستا با اهداف آقاى جمال الدينى بوده و به نتيجه مطلوبى برسيم.

به گزارش ایسنا؛اين كارگاه سه روزه  با حضور معاون آموزش، پژوهش و فناورى جمعيت هلال احمر كشور، کارگاه آموزشی مدیریت بحران پیشرفته (1) ویژه معاونین و رؤسای شعب هلال احمر شمالغرب کشور شمال استان هاى آذربايجان غربى و شرقى، اردبيل و زنجان به مدت سه روز از مورخ ١٢ شهريورماه در ارومیه آغاز شده و شامل كلاس هايى با مضمون ارزيابى خطر پذيرى و تهيه نقشه خطر با ارائه دكتر هدايى، عمليات هوايى و ايمنى پرواز بالگرد با مدرسى كاپيتان هاشمي، مديريت بحران و رسانه با دكتر پارس زاده، نقد و بررسى عمليات سيل آذربايجان و حادثه پلاسكو توسط دكتر زاهدى در روز اول ارائه گرديد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 107374
دیدگاه خود را به ما بگویید.