تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۹ خرداد ۹۶.::. ساعت : ۱۲:۳۸ ب.ظ

   242 بازدید

جلسه هماهنگی کنگره ملی بزرگداشت ۱۲ هزار شهید استان آذر بایجان غربی در مهاباد تشکیل شد.
جوان پرس : جلسه هماهنگی کنگره ملی بزرگداشت ۱۲ هزار شهید استان آذر بایجان غربی در مهاباد تشکیل شد.
«ایرج شجاعی» معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد در این جلسه گفت: وظیفه ما تجلی پیام شهدا در جامعه است و امروزه استقلال امنیت، آزادی انتخابات در ایران اسلامی به برکت خون شهدا میسر شده است.

 وی با اشاره به وقایع تروریستی در ایران و جهان اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران با خون شهدا به پیروزی دست یافته و حفظ انقلاب  و نظام جمهوری اسلامی نیز در سایه گرامیداشت و یادبود شهدای معظم امکان‌پذیر است.
در این جلسه همچنین امام جمعه شهرستان مهاباد گفت: امروزه عزت و شرف ایران اسلامی مرهون  برکت خون شهدای اسلام است به نحوی که تا به امروز با ثبات و سرافرازی مستدام بوده است.
ماموستا ملا قادر سهرابی پیروزی در 8 سال دفاع مقدس، دستاوردهای هسته ای و برجام را مدیون شهدا دانست و افزود: مقابله با استکبار جهانی از طریق اکرام خانواده شهدا انجام می‌گیرد و امنیت و اقتدار امروز ایران اسلامی نیز در سایه این شهدای معزز شکل گرفته است.
صلاح کردستانی شهردار مهاباد نیز با اشاره به اهمیت برگزاری کنگره های فرهنگی و یادمان شهدا گفت: احداث المان شهدای سال 89 در مهاباد در اولویت اقدامات این شهرستان قرار خواهد کرد.
در پایان جلسه مسئولین ادارات سطح شهرستان حکم ابلاغ وظایف خود را دریافت کردند و مقرر شد تا هر کمیته طی 15 روز آتی برنامه‌های خود را برای این کنگره ملی تدوین نمایند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 105274
دیدگاه خود را به ما بگویید.