تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۷ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۱۰:۵۰ ب.ظ

   211 بازدید

سرپرست فرمانداری پیرانشهر : با توجه به پتانسیل های بالای شهر گردکشانه لازم است ادارات و بانک ها در جهت رفاه حال شهروندان در صورت وجود زمین، نمایندگی و شعبه خودشان را به شهر گردکشانه انتقال بدهند.

جوان پرس : آخرین جلسه شورای اداری در سال ۹۶ با حضور امامان جمعه (شهرستان پیرانشهر و شهر گردکشانه) فرماندار  شهرستان ، مطلبی مدیر کل امور شهری استانداری آذربایجان غربی و هیئت همراه، شوراهای اسلامی و شهرداران پیرانشهر و گردکشانه ، جانشین فرمانده سپاه پیرانشهر،اعضای شورای اداری و جمعی از مسئولین و مدیران ادارات در محل سالن ورزشی مدرسه فجر اسلام شهر گردکشانه برگزار گردید.
امام جمعه پیرانشهر در ابتدای جلسه گفت : مسئولان و مدیران جمهوری اسلامی در اولویت می باشند بنابراین مدیران باید احسان داشته باشند و معتقد به نظام جمهوری اسلامی بوده و در حل مشکلات ارباب رجوعان کوتاهی نکنند.
ماموستا دکتر مصطفی محمودی افزود : لازم است مسئولین در نماز جمعه حضور پیدا کنند چرا که مدیران الگو برای دیگران خواهند بود.

مطلبی مدیرکل امور شهری استانداری آذربایجان غربی هم در این جلسه رجوع مردم به مسئولین یک نوع نعمت است، مسئولان باید به نحو احسن با ارباب رجوع برخورد نمایند از مسئولین انتظار داریم طرح های اشتغالزایی و درآمدزایی در شهر ها حتی در روستاها با دعوت از سرمایه گزاران اجرا شود.

ترابی سرپرست فرمانداری پیرانشهر هم با اشاره به رویدادهای سال ۹۶ از جمله حادثه تلخ زلزله کرمانشاه از همراهی و همکاری مردم شهرستان تقدیر کرد به اقدامات و بهره برداری از طرحهای عمرانی و خدماتی صورت گرفته شده در دهه مبارک فجر  اشاره کرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود : با توجه به ۱۳۵۰۰ هکتار از اراضی کشاورزان منطقه که تحت پوشش آبیاری قرار گرفته شد و با حمایت و پیگیری های مکرر دکتر خضری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در همه زمینه ها ( کشاورزی،طرح های عمرانی و خدماتی، کلنگ زنی گاز رسانی به۲۳ روستا،پروژه های بهداشت و درمان، آموزشی، مرمت راه های روستایی و …) به انجام رسید تقدیر و تشکر کرد.
ترابی تاکید کرد: با توجه به پتانسیل های بالای شهر گردکشانه لازم است ادارات و بانک ها در جهت رفاه حال شهروندان در صورت وجود زمین، نمایندگی و شعبه خودشان را به شهر گردکشانه انتقال بدهند.
فرماندار پیرانشهر نحوه کشیک کلیه ادارات در ایام تعطیلات بطور قابل دسترسی در محل خدمت را تاکید قرار داد و بیان کرد استفاده از خودروهای اداری در این ایام ممنوع می باشد.

وی همچنین خواستار آماده سازی مهمانسراها برای خدمت به مهمانان نوروزی شد.

در ادامه جلسه تعدادی از مسئولین شهرستان از جمله ؛ رئیس شورای اسلامی شهر گردکشانه،شهردار پیرانشهر، رئیس اداره صنعت معدن تجارت،رئیس جمعیت هلال احمر ، رئیس اداره میراث فرهنگی به ارائه گزارش در حوزه کاری خود پرداختند.

در بخش پایانی این مراسم از خدمات چندین ساله مهندس محمدی شهردار قبلی شهر گردکشانه تقدیر و مهندس بادپر بعنوان شهردار جدید گردکشانه معرفی شد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 112799
دیدگاه خود را به ما بگویید.