تاریخ انتشار :یکشنبه ۵ آذر ۹۶.::. ساعت : ۱:۰۰ ب.ظ

   645 بازدید

حجت الاسلام قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی ضمن تقدیر از تشکیل این جلسه و قدردانی از زحمات کارکنان بازرسی کل بویژه بازرس کل استان آذربایجان غربی اقدامات بازرسی کل را قابل قبول دانسته و بر ادامه این روند تاکید نمود.

جوان پرس : جلسه ویژه کارکنان بازرسی کل آذربایجان غربی  با حضور نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی برگزار شد.جاوید پاشایی بازرس کل آذربایجان غربی در ابتدای این جلسه نسبت به ارائه گزارش مختصری از روند فعالیت ها  و اقدامات بازرسی کل استان پرداخت و از حضور نماینده ولی فقیه و مدیران استانی تقدیر کرد.

پیشگیری، شناسایی و کشف به موقع تخلفات و مفاسد اداری، رسیدگی دقیق و کارشناسانه توام با صیانت از مدیران بعنوان سرمایه های نظام، دوری از حواشی و پیش بردن کارها توأم با آرامش، پرهیز از هرگونه اغماض و سفارش پذیری، سلامت کاری بازرسان با شعار فساد ستیزی محور سخنرانی پاشایی بازرس کل استان بود.

در ادامه جلسه حجت الاسلام و المسلمین قریشی نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی ضمن تقدیر از تشکیل این جلسه و قدردانی از زحمات کارکنان بازرسی کل بویژه بازرس کل استان آذربایجان غربی اقدامات بازرسی کل را قابل قبول دانسته و بر ادامه این روند تاکید نمود.

وی همچنانکه حفظ آبروی مدیران را از جمله مهمات کار بازرسی  عنوان کرد ، توجه ویژه به حقوق مردم و نظام جمهوری اسلامی و عدم خدشه به آن را مورد تاکید قرار داد و خطاب به کارکنان بازرسی کل تصریح کرد  : در کنار کار بازرسی باید به مسائل دینی و معنوی نیز اهمیت و اولویت ویژه ای قائل بود و با تقوا و خودسازی معنوی در برابر وسوسه ها و تمایلات نفسانی استقامت کرد.

در پایان این جلسه از حسینیه امام علی (ع) بازرسی کل بازدید بعمل آمده و نماینده ولی فقیه در استان از فضای معنوی و خاص این حسینیه ابراز خرسندی نمود.

صبح همان روز همچنين جلسه اخلاق ویژه مدیران با حضور نماینده ولی فقیه و مدیران ارشد و مسوولان استانی در بازرسی کل آذربایجان غربی برگزار شد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی در اين جلسه تاکید کرد : خطر ریاست طلبی یکی مولفه های مهم در حوزه مدیریتی است که انسان ها باید مراقبت کنند در این راه مسیر دچار اشتباه نشوند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 109630
دیدگاه خود را به ما بگویید.